Pandeemiaohvrite hulk liberaalses Rootsis jätkab kasvamist

Maailm,
©kuvatõmmis
Koroonaviiruse leviala

Rootsi tervishoiuametnikud andsid teada 81 uuest koroonasurmast, kokku on riigis COVID-19 tagajärjel surnud 2355 inimest.

Rootsis on praeguseks miljoni elaniku kohta 225 koroonasurma. Soomes oli vastav suhtarv esmaspäeval 35.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kinnitust leidnud nakatunute arv on Rootsis peaaegu 19 600. Intensiivravil viibib umbes 1400 patsienti.

“Intensiivravi on jätkuvalt suure surve all. Stockholmis on selle vajadus hakanud vähenema, kuid mujal riigis jälle tõusnud,” sõnas teisipäevasel pressikonverentsil riiklik peaepidemioloog Anders Tegnell.

“Seetõttu on oluline, et intensiivravi riigiülene koordinatsioon toimis,” meenutas sotsiaalkindlustusameti kriisivalmiduse juht Johanna Sandwall.

Tegnelli sõnul on koroonaviiruse nakkusjuhtumite arv Rootsi eri osades väga erinev. Näiteks Norrbotteni läänis Soome Lapi piiri lähedal on vaid üksikuid nakkusjuhte.

Stockholmis analüüsitakse hetkel viiruse levikut vanurite hooldekodudes.

“Kui sellega valmis saame, saame anda hooldekodudele head nõu, kuidas vältida viirusesse nakatumise riske,” lisas Tegnell.

Suurem osa Stockholmis asuvatest vanurite hooldekodudest on teada andnud elanike nakatumisest.

Rootsi liberaalset poliitikat (loe: minnalaskmispoliitikat) koroonakriisi lahendamisel on Eestile korduvalt soovitanud Reformierakonna poliitikud.

 

 

 

 

 

 

 

 

9 commentsOn Pandeemiaohvrite hulk liberaalses Rootsis jätkab kasvamist

 • Avatar

  nCOV19 on 8 korda surmavam gripist

 • Avatar
  Leo Viller

  Juerile: Rootsis on 10,3 miljonit elanikku

 • Avatar

  Kuidas roog – nõnda kahvel! Ehk kuidas küla minuile, nii mina külale või vastupidi. Piisab paarist vanasõnast. Kui ei maini pidevalt pidevaid norijaid, siis pole sind olemaski! Oled andnud alla ja võid pillid kokku pakkida!

 • Avatar

  Jah, olen Ekrega mitmes mõttes nõus olnud, aga selline kitsarinnaline lähenemine koroonakriisile tundub natuke arusaamatu.
  Mida siis loodetakse, kas on üldse sönastatud, mille peale mäng käib. Rootsi lähenemine tundub vähemalt loogikal pöhinevat. Enamusel põdenutest siiski tekib immuunsus mingiks ajaks, see on ilmselt kindel. Surevuse protsent ei ole vähemalt oluliselt suurem kui on gripi puhul, ka see on ilmselt selge. Oodata päästvat vaktsiini tundub ka nagu utoopilune. Kas gripivaktsiin on oluliselt pilti muutnud? (Seagripivaktsiin oma pahade kõrvalnähtudega, kas hea lahendus ?)
  Inimese immuunsussüsteem on siiski pöhiline asi millele loota, tundub.
  Ja need kõrvalkahjud mida see karantiin tekitab kaudselt majanduse, masenduse jne kaudu. Vanurid kes ei näe enam kunagi oma sugulasi. Kui palju siin on inimohvreid ja ohverdatud elupäevi?

 • Avatar

  Kuhu kadus minu kommentaar?

  • Avatar
   Tõnis Siim

   Rootsi on äärmussorosfashistlik-rassistlik ja ka sotsiaaldarvinistlik riik, kusjuures Rootsi riigi sotsiaaldarvinistlik olemus avaldus ja paljastus markantselt just tänu koroonakriisi tekkimisele. Rootsi riik soovib oma aborigeenidest vanuritest vabaneda koroonataudi abil, et kokkuhoitud
   rahad suunata noorte ja elujõuliste immigrantidemasside integreerimisele Rootsi ühiskonda, europiididest aborigeenide/põlisrootslaste assimileerimisele ja nende asualade ümber-ja ülerahvastamisele rändrahvaste-kolonistide suurte hulkadega,

 • Avatar

  Rootsis on 5.5 miljonit. Kuidas saab olla 225 surma miljoni kohta,kui on 2355 surma?Matemaatika hinne 2.

 • Avatar

  Kommunistlik Rootsi ja Valgevene ei väärtusta inimelusid. Suurem osa maailma riikidest on võtnud asja mõistusega ja tõsiselt pandeemiasse suhtunud.

 • Avatar
  Jutlustaja

  EKRE ei peaks langema sellisele tasemele nagu on röövoravad, et igal võimalusel ära panna.

  Tibusid loetakse ikka sügisel! Vaatame, millised on numbrid aasta pärast.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused