Paul Oja: veel kord Brüsseli tänavast Araabia rannas

Maailm,
©UU
Paul Oja on EKRE Soome osakonna liige ja Uute Uudiste kaasautor.

Uute Uudiste kaasautor Paul Oja kirjutab ühest kohtuasjast, mis sai poliitkorrektse tulemi.

“Uued Uudised avaldas 28. detsembril 2018 loo sellest, kuidas julmalt pussitati surnuks 7-aastane poiss. Jahmatamapaneva teo pani toime 36-aastane välismaise taustaga mees erakorteris, mis paikneb Helsingis, Araabia rannas, Brüsseli tänaval.

30. juulil oli asi nii kaugel, et kohtuotsus kuulutati välja. MTV õhtuses uudistesaates teatati:

„Helsingi alamastme kohus otsustas, et Helsingi Araabia ranna lapsemõrva toime pannud mees on teostanud mõrva vastutusvõimetuna. Kohus ei määranud mehele karistust, kuna too oli teo hetkel vaimuhaigusest tingitud luulude mõju all ja vajab endiselt ravi kohustuslikus korras.“

Siinkohal tasub meenutada Põlissoomlaste esimehe Jussi Halla-aho tabavat ütlemist ühes detsembrikuu telesaates „Huomenta, Suomi“. Antud juhtumile kohandatuna kõlaks see nii, et Soome põliselanike seas on tõesti vaimuhaigeid, kuid raske on näha, miks peaks neid välismaalt juurde tooma.

Soome praegune siseminister, roheliste esimees Maria Ohisalo aga leiab, et Euroopas on tarvis leida riike, kes oleks nõus omavahel ära jagama kõik sisserändajad, nii palju kui neid Vahemerest välja noppida suudetakse – varem välja hüütud kvootide põhjal saabuvad pagulased veel peale selle.

Nii et inimesed, harjuge uusnormaalsete uussoomlastega kiiresti ära, isegi kui neil katus aeg-ajalt ära sõidab. Sallivuskursil purjetava Suomi-neito kaissu pugejatest juba puudust ei tule, ja kes teab, milliseid värvikaid isikuid nende seas veel tulevikus leiduda võib.”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused