Poliitkorrektsus on kurjategijatele ja terroristidele soodus – nende taust jääb teadmata

Maailm,
©AFP/Scanpix
Teisipäevane kuriteopaik Oslos.

Läänemaailma üks inimsusvaenulikumaid leiutisi poliitkorrektsus ahistab ainult euroopalikku kultuuriruumi, võõrastele kõrilõikajatele on see õnnistuseks, sest ei võimalda nende tausta näha.

Üks viimaseid uudiseid räägib sellest, et Norra politsei pidas teisipäeval kinni kiirabiauto varastanud relvastatud mehe, kes hakkas autoga jalakäijaid rammima.

“Meil pole mingeid andmeid, mis viitaksid sellele, et see on seotud terrorismiga,” teatas pealinna politsei. Seda lauset kohtab viimasel ajal palju, näiteks ka Pariisi politsei peakorteri nelja ohvriga pussitamisjuhtumi puhul, kus päris pikka aega rõhuti töötülile – viimaks tuli välja, et Kariibidelt pärit radikaliseerunud terrorist oli džihadistijuttu ajanud juba Charlie Hebdo rünnaku järel 2015. aastal.

Kinnivõetud mees on 30. eluaastates ja tagaotsitav naine 20. eluaastates, mõlemad on varasemast politseile teada Norra kodanikud, vahendas telekanal TV2. Taas peaaegu olematu info, sest Norra kodanik võib olla ka Marokos sündinu allahikummardaja.

Kaubiku- ja veoautorünnakud on omased islamiterrorismile – seetõttu on loomulik, et esmane kahtlus langeb just moslemitele. Paraku ei pea politsei vajalikuks täpsustada ründajate tausta ja lubab ühiskonnal mõelda mida tahes.

“Paremäärmuslastega” ilmselt tegu polnud, sest see oleks üsna kiiresti välja öeldud – kuigi ka “paremäärmusluse” suhtes muututakse üha kidakeelsemaks, sest siis peab olema ka teine äärmus ja enamasti ka põhjus, sest lihtsalt pimeda viha pärast tapmine muutub juhtumite sagenemise tõttu üha väheusutavamaks.

Võib-olla on ka see juhtum mingi muu taustaga, aga fakt on üks – kuni politsei rääkida ei taha, “norralane” või “prantslane” võib tähendada keda iganes ja esmane väide on kohe “pole alust terrorismi kahtlustada”, siis ilmselt ongi tegu terrorismiga.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused