Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Põllumehed maailmas mässavad rohepöörde vastu

26.07.2022
Põllutööd
© UU

Iirimaa on ühinenud Kanada ja Hollandiga võitluses põllumehi ahistava süsinikdioksiidi vähendamise kava vastu.

Hollandi põllumehed on protestinud nädalaid, sest valitsus tuli välja uue plaaniga, mis võib nad pankrotti viia ja toiduainete tarned Euroopasse katkestada. Põllumeeste meeleavaldused Hollandis on jõudnud Amsterdami Dami väljakul asuva kuningapaleeni.

Opositsiooniliider Geert Wilders avaldas kirja, milles öeldakse, et Hollandi globalistlik valitsus soovib kasutada võõrandatud põllumajandusmaad varjupaikade jaoks.

Umbes 40 000 Hollandi põllumeest halvasid liikluse Hollandis ja blokeerisid veokite ja traktoritega umbes 20 toidujaotuskeskust.

Aruandes öeldakse, et rohelisi pooldav Iiri valitsus kavatseb heitkoguseid umbes 28 protsenti vähendada, kirjutab Breitbart.

The Timesi andmetel on Iirimaa põllumajandusminister Charlie McConalog juba nõustunud kärpima riigi põllumajandussektorit 27-28 protsenti, põhjustades kohalikele ettevõtetele olulisi häireid.

Ka Kanada arendab plaani väetiste kasutamise vähendamiseks. See toob kaasa põllumeeste pankrotid, nende maad võtavad üle rahvusvahelised miljardärid ja ülemaailmne toidupuudus süveneb.