Poolas värskelt tabatud inimsmugeldajad on Suurbritannia, Ukraina, Rootsi ja Saksamaa kodanikud

Maailm,
©RadioMarija
Valgevene poolel Saksamaale pääsu ootav hord.

Neile migrantidele, kes Poolas kuidagi üle piiri pääsevad, on juba vastas “riskikullerid” Lääne-Euroopa multikultimaadest, sageli on smugeldajateks rändlejate ennast Läänes juba sisse seadnud kaasmaalased.

Poola Podlasie politsei peatas nädalavahetusel kinni neli migrandikullerit – Suurbritannia, Ukraina, Rootsi ja Saksamaa kodanikke –, kes vedasid riigis ebaseaduslikult viibivaid inimesi. Kokku veeti autodes 33 inimest.

Arreteerimised toimusid liikluskontrolli käigus Wierrzchi, Kleszczele, Narewi ja Bielsk Podlaski külades, teatas Podlasie politsei pressimeeskond täna hommikul.

Wierrzchi linnas kontrollimiseks kinni peetud Briti kodanik vedas oma autos kaheksat iraaklast. Olsztyni politseinikud pidasid kontrollimiseks kinni Toyota, mida juhtis kümmet iraaklast smugeldav Rootsi kodanik.

Iraaklasi vedas ka Krakowi politseiametnike poolt kontrollimiseks peatatud Volkswageni juht. Saksa kodanik vedas autos üheksat inimest. Katowice politseinikud peatasid Kleszczelachis Fordi, mida juhtis Ukraina kodanik. Toda ootasid teeäärses kohas kuus iraaklast.

Alates kriisi algusest Poola-Valgevene piiril, on politsei Podlasies seoses piiriületusele kaasaaitamisega kinni pidanud üle 260 inimese.

Allikas: RadioMarija.pl

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused