Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Prantslaste kogemus: alaealised saatjata migrandid täiendavad ennekõike kurjategijate ridu

-
03.10.2020
Paljud ennast alaealistena kirja pannud migrandid on tegelikult juba ammu täisealised.
© Scanpix

Prantsuse filosoof ja esseist Éric Zemmour ütles hiljuti CNews telekanalil rääkides, et kõik nn saatjata alaealised migrandid tuleks saata tagasi oma päritoluriiki, kuna nad on vastutavad kasvanud kuritegevuse eest ning nende peale kulub tohutult maksumaksja raha.

„Nende alaealiste hulgas, keda tuleb aastas riiki 40 000 kuni 50 000, kulub [Prantsusmaal] miljardeid [eurosid] ja nad panevad toime tohutult kuritegusid. Ma ei ole kunagi öelnud, et nad kõik on kurjategijad, ütlen vaid, et väga paljud neist on,“ rääkis Zemmour.

Ta lisas, et seda kõike kinnitab statistika, politsei ja ka siseminister. „Linnaosas, kus ma kasvasin üles, Goutte d’Or’is, ütlevad inimesed, et elu on muutunud võimatuks, kuna need noorukid varastavad ja ahistavad kõiki.“ Goutte d’Or on Pariisi linnaosa, kus 35% elanikest on immigrandid, peamiselt Põhja-Aafrikast ja Sahara-tagusest Aafrikast.

„Ma kordan jätkuvalt, et kõik nad peaksid minema tagasi koju. Ma ei ütle: kõik kurjategijad; ma ütlen: kõik saatjata alaealised; ning jään sellele kindlaks,“ ütles Zemmour. „Prantsusmaa valitsus on nende noorte kuritegude eest vastutav [—], seda riigile põhjustatava julgeoluohu tõttu.“ Ta selgitas, et tema seisukohti toetavat ka humanitaarsed arusaamad. „Kui on laps, kes on kadunud ja ilma vanemateta, siis tuleb see laps saata tagasi oma vanemate juurde.“

Marine Le Pen on samuti kutsunud üles saatjata alaealiste deporteerimisele oma päritoluriiki. Le Pen esitas sellise nõudmise vahetult pärast seda, kui Pakistani päritolu migrant korraldas möödunud nädalal Charlie Hebdo toimetuse lähedal terrorirünnaku. Mees, kelle isa kiitis poja tegevuse heaks, valetas Prantsusmaale emigreerudes oma nime ja vanuse kohta. Tegelikult on ta 25-aastane ja mitte 18, nagu ta ametnikele teatas.

Prantsusmaal on Euroopa suurim moslemikogukond ja iga viies vastsündinu saab nimeks araabia-moslemi taustaga nime, mis on selge märk riigi kiiretest demograafilistest muutustest.

Zemmouri sõnul muudab immigratsioon rahvastiku struktuuri ja selle näol on tegemist kuriteoga Euroopa inimeste vastu. „See lõpeb veresaunaga,“ ütles Zemmour.

Éric Zemmour on raamatu „Le Suicide français“ (pr k: Prantsusmaa enesetapp) autor ja tuntud immigratsiooni vastane. Ühes varasemas intervjuus võrdles ta immigratsiooni „demograafilise tsunamiga“ ja ütles, et praegune Prantsusmaa immigratsiooni- ja integratsioonipoliitika on läbikukkunud.

Allikas: Remix News