Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Prantsuse ajakirjanik: meil on juba suured võõraste poolt koloniseeritud alad

-
14.09.2018
Selline näeb armastuse ja šansoonide linn Pariis välja täna.
© AFP/Scanpix

Üks osa Euroopast hoiatab enesetapu eest, teine osa aga jätkab poomissõlme lipsuna passitamist.

Prantsuse ajakirjanik ja esseist Éric Zemmour ütles kolmapäeval raadiokanalis Europe-1 teda intervjueerinud Sonia Mabroukile, et Prantsusmaale on sel kümnendil saabunud “traagiline ja üsna hirmutav hetk”, kus riiki tabanud kriis keskendub ühele sõnale “meie” — selle all peab ta silmas prantslasi rahvuse ja põliselanikena.

Oma kolmapäeval poodidesse jõudnud raamatut “Destin Français” tutvustades ütles Zemmour, et on selles sukeldunud ajalukku, nägemaks seda, mis on praegu korduvate protsesside tagajärjeks olnud. Tema sõnul on Prantsusmaal juba olemas suured välistsivilisatsioonide poolt koloniseeritud alad.

“Mulle on jäänud mulje, et pärast mitmeid aastakümneid tehtud vigu oleme me jõudmas selle tee lõpuni, kus valge ja kristlik Prantsusmaa kaob,” arvab ta. “Sellest hetkest, kui mingil alal on enamuses inimesed, kes ei ole prantslased ning elavad oma kultuuri ja traditsioonide järgi, ei ole need enam Prantsuse territooriumid, vaid võõraste koloniseeritud alad.”

Aprillis reageeris Zemmour teravalt ühe juudi naise tapmisele, hoiatades, et islami sallimatus ja vägivald põhjustavad olukorra, kus prantslased, juudid ja teised rahvused, samuti ka teiste usundite pooldajad põgenevad vägivalla tõttu aladelt, kus moslemid on enamuses – nii laiendavad nood vägivallaga oma kontrollitavaid territooriume veel rohkem.

Varem on Éric Zemmour nimetanud islamit “Euroopa vihkajaks”.

Allikas: Voice of Europe