Prantsusmaa president Macron nõuab Ida-Euroopalt ühinemist kollektiivse enesetapuga

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Emmanuel Macron Prantsusmaale kuuluval Saint Martini saarel.

Globalismimeelne Prantsuse president Emmanuel Macron ründas reedel idapoolseid Euroopa Liidu liikmesriike, nõudes neilt ühenduse vasakliberaalsete põhimõtete täitmist, sealhulgas algusest peale kontrolli alt väljunud rändeküsimuses.

Prantsuse riigipea kuulutas Tšehhi, Ungari, Poola ja Slovakkia meedias avaldatud usutluses, et liikmesriigid ei saa valida, missuguseid EL-i aluspõhimõtteid järgida, vahendab BNS. Mõistagi ei ütle Macron seda, et ükski Euroopa riik ei arvanud Euroopa Liitu astudes, et neid hakatakse sundima massiliselt võõraid vastu võtma ning oma riigi demograafilist olukorda põlisrahva kahjuks kujundama. Ei EL-il ega Macronil ei ole õigust nõuda liikmesriikidelt, et mingite alusdokumentide põhimõtesse kätketud solidaarsusenõue täidetaks alandlikult ka siis, kui see hävitab riike ja kultuure!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seitse kuud enne Euroopa Parlamendi valimisi ütles Macron, et ootab valimiskampaaniast heitlust “progressiivsete” ja “natsionalistlike” jõudude vahel, mis juba iseenesest näitab ära Prantsusmaa riigipea kahekeelsust – Ungarit sarjates süüdistab ta seda riiki “ideede ja tõekspidamiste mitmekesisuse ignoreerimises”.

Prantsuse president, kes alustas reedel kahepäevast visiiti Slovakkias ja Tšehhis, “avaldas muret” mõnede EL-i liikmesriikide keeldumise pärast mitte võtta 2015. aasta rändekriisi järel EL-i programmi alusel vastu Lähis-Idast ja Põhja-Aafrikast pärit migrante. Ehk täpsemini – Macron soovib, et ka teised riigid rikuksid sarnaselt Prantsusmaaga moslemeid sisse vedades ära oma riigi rahvusliku koostise, tarniks omale islamiterrorismi, mis sunnib Pariisi hoidma tänavatel 90 000 sõdurite ja politseinikku, ning libiseks kodusõja lävele, mille eest paljud Prantsusmaa poliitikud hoiatavad.

“Meil on kollektiivne vajadus sidususe ja solidaarsuse järele: me ei saa lõigata Euroopa eelarvest kasu ilma solidaarsuse näitamiseta rände küsimuses,” sõnas Macron. Ta eirab ilmselgelt fakti, et EL ongi loodud majandusühendusena, tema algne eesmärk polnud Kolmandat maailma Euroopasse kokku vedada – majanduslikke ja rahanduslikke aspekte rändekriisi ehk moslemite vastuvõtmisega seostada on kuritegelik. Liikmesriigid astusid EL-i just majanduslikel põhjustel, mitte võõraid kultuure ja ideoloogiaid vastu võtma! Kes seda teeb, tehku oma kulul ja tagajärgedega leppides, mitte teistelt enesetapuga kaasaminekut nõudes ja seda ühisrahastusega seostades!

Prantsuse presidendi sõnul ei ole Euroopa “ühesuunaline tänav, vaid vastastikune pühendumine” – aga järsku pühenduks hoopiski Euroopa kristliku taustaga kultuuri ja rahvusriikluse, mitte aga multikultuursuse kaitsmisele?

Küll aga ei saa mitte nõustuda Macroni väitega: “Kui me tahame Euroopat tappa, peaksime praegusel kursil jätkama,” ütles ta. Kui praegune Macroni, Merkeli, Junckeri ja Verhofstadti kurss jätkub, siis Euroopa hävib kohe kindlasti, saades Afroaraabiaks. Tõsi küll, Macron mõtles oma väites küll pigem vastupidist.

Eestis on paraku samuti näha, et kartellierakonnad läheksid pigem “Marseljeesi” lauldes Macroniga kaasa, et hävitada koos temaga rahvusriike ja muuta põline Euroopa rahvaste Paabeliks. See on ilmselt ka Macroni fänni Indrek Tarandi unistustes. EKRE võimule tulles lõpeb see kõik ära, sest rahvuskonservatiivid kaitsevad nii oma maad kui ka muud mõistuse säilitanud Euroopa massimigratsiooni eest!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused