Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Presidendikandidaat Donald Trump lubab kaitsta lapsi, naisi ja vanemaid ning võidelda kuritegevuse vastu

-
04.01.2024
Trump sisendab uusi lootusi.
© Scanpix

USA endine president Donald Trump avalikustas hiljuti oma 2024. aasta presidendivalimiste kampaania esimesed olulised lubadused, milles on tähtsal kohal laste kaitsmine ja kuritegevusega võitlemine.

Sooideoloogia pealesurumise peatamine

Trump on lubanud astuda vastu hullumeelsele sooideoloogiale, mida vasakpoolsed lastele peale suruvad. Trump ütles, et kavatseb lõpetada „laste keemilise, füüsilise ja emotsionaalse mutileerimise“ oma ametisse astumise esimesel päeval. Ta lubab lõpetada Bideni juurutatud nn soolist üleminekut toetava ravi, mis kujutab endast laste hormoonravi, puberteeti blokeerivat ravi ja n-ö soovahetust.

„Kavatsen anda välja korralduse, mille alusel ei ole alaealiste keemilises või füüsilises mutileerimises osalevate haiglate või tervishoiuasutuste tegevus vastavuses Medicaidi ja Medicare’i föderaalsete tervise ja ohutusstandarditega ning need asutused eemaldatakse programmist kohe,“ ütles Trump.

Võitlus kuritegevusega

Trump plaanib alustada võitlust üha suureneva kuritegevusega ja investeerida politseinike värbamisse ning koolitamisse. Lisaks lubab Trump astuda vastu äärmusmarksistlikele prokuröridele, kes on tühistanud rahalise kautsjoni ja keelduvad kurjategijaid süüdi mõistmast.

Naiste kaitsmine

2023. aastal allkirjastas Trump ühenduse Concerned Women for America [ingl k: murelikud naised Ameerika eest] deklaratsiooni nimega „Presidendi lubadus kaitsta Ameerika naisi“. „Ainult naised on võimelised jääma rasedaks ja sünnitama lapsi. Ainult naised saavad olla emad,“ seisab dokumendis. „Minu administratsiooni all ei toimu naiste ja tüdrukute staatuse ja väärikuse kahjustamist, seda ei seaduslikul ega poliitilisel tasandil.“

Vanemlike õiguste kaitsmine

Trump viitas juba oma kampaania algul, et president Biden on asunud indoktrineerima lapsi, kasutades justiitsministeeriumit lapsevanemate vaigistamiseks. Trump lubab, et tema valimisel Valgesse Majja ei ole enam ühelgi õpetajal võimalik õpetada lastele transideoloogiat ilma vanemate nõusolekuta. Ühtlasi on ta lubanud peatada koolides kriitilise rassiteooria õpetamise.

Sõjaõhutajate ja globalistide vallandamine

Donald Trump lubab astuda vastu globalistide poolsele sõda õhutavale tegevusel, lisades et kolmas maailmasõda ei ole olnud kunagi lähemal kui praegu. „Peame lööma platsi puhtaks kõigist sõjaõhutajatest ja Ameerikat kahjustavat poliitikat ajavatest globalistidest süvariigis, Pentagonis ja välisministeeriumis, samuti riiklikes julgeolekuasutustes,“ ütles Trump oma kampaaniavideos, lubades taastada rahu ja tõsta Ameerika huvid taas esikohale.

Narkokartellidega võitlemine

Trump on lubanud astuda võitlusse narkokartellidega, nimetades Bideni avatud piiride poliitikat „ameeriklaste surmavaks reetmiseks“.

„Kui olen president, siis on USA poliitiline suund kartellide hävitamine, nii nagu me hävitasime ISISe ja ISISe kalifaadi ja tollase olukorra taastamine [Trumpi presidentuuri ajal] – erinevalt praegusest, olid meil siis väga-väga tugevad piirid, tegelikult meie riigi ajaloo kõige tugevamad piirid üldse ja narkokaubandus oli 45 aasta madalaimal tasemel,“ ütles Trump.

Relva omamise õiguse kaitsmine

2023. aastal lubas Trump pöörata oma ametisse astumise esimesel päeval tagasi Bideni korralduse, millega piiratakse relvatööstuse tegevust. „Sarnaselt autojuhiloale ja abielutunnistusele peab ka põhiseaduse teine parandus [õigus omada ja kanda relva] kehtima kõigis osariikides. Me ajame selle asja kiiresti korda,“ lubas Trump.

Allikas: Breitbart News