President Donald Trump: immigratsioon on Euroopat üle võtmas

USA-Mehhiko piirUSA-Mehhiko piiril on immigrantide tõkestamiseks samuti tara olemas.

Sel ajal kui Euroopa on massiimmigratsiooni suhtes uinuvas olekus, tuleb tõde kuuldavale ookeani tagant.

USA president Donald Trump ütles neljapäeval, et immigratsioon on Euroopat üle võtmas.

“Immigratsioon on väga tähtis asi ja ma ütlesin neile täna, et Euroopa Liit, peaks olema väga ettevaatlik, sest immigratsioon on Euroopat üle võtmas ja neil tuleb olla väga, väga ettevaatlikud,” ütles Trump NATO tippkohtumisel Brüsselis. “Ma ütlesin seda valjult ja selgelt,” lisas ta.

Hiljutine arutelu Euroopa Liidu Ülemkogus näitas, et Lääne-Euroopa on tunnetamas rändekriisist tulenevat ohtu, kuid on sellele vastu astumiseks endiselt nõrk ja jõuetu.

Peamisteks takistusteks on jätkuvalt multikultuursuse idealiseerimine, poliitkorrektsus, globalism ja niinimetatud inimõiguslaste ülemäära suur mõjuvõim, mis kokkuvõetuna ei luba sulgeda piire taradega, saata tagasi tabatud immigrante ja loobuda päästeoperatsioonidest Vahemerel – viimaste lõpetamine paneks ruttu inimkaubandusele piiri, sest migrandid ei suunduks merele, kui teaksid, et ületada tuleb sadu kilomeetreid avamerd.

Ida-Euroopa, eriti Visegradi riigid seevastu on rände piiramisega edukalt toime tulnud, loobudes mõttetust pseudoinimlikkusest ja keskendudes oma ühiskonna turvalisusele.

Kommentaarid