President Obama poolvend toetab valimistel Trumpi

Maailm,
Malik ja Donald

Keenias elav USA presidendi Barack Obama poolvend Malik Obama kavatseb novembris toimuvatel presidendivalimistel hääletada vabariiklaste kandidaadi Donald Trumpi poolt, kirjutab New York Post.

“Mulle meeldib Donald Trump, sest ta kõneleb südamest,” ütles Malik Obama. “”Teeme Ameerika jälle võimsaks” on suurepärane loosung. Ma tahaks [Trumpiga] kohtuda.”

Presidendi poolvenna sõnul oli tema jaoks viimane piisk FBI soovitus Hillary Clintonit salajaste dokumentide lekkimise eest mitte kohtu alla anda. Samuti pidas Malik Obama üheks oma parimaks sõbraks Liibüa valitsejat Muhammar Gaddafit, kelle tapmise taga ta näeb Barack Obama ja Clintoni tegevust.

Ühtlasi häirib Malik Obamat USA demokraatide toetus samasooliste abielule. “Ma tunnen end nüüd vabariiklasena, kuna nemad ei poolda samasooliste abielu, ja see sobib mulle,” ütles ta.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused