Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Rassilise segregatsiooni suunas tüürib ka USA homoliikumine

-
04.08.2016
548967458069

Samal ajal kui Ameerika mustanahaliste ekstremistlik liikumine on hakanud nõudma rassilist, valgetevastast segregatsiooni oma marssidel, on rassilise segregatsiooni suunas liikumas ka Ameerika homoliikumine. Hiljuti Californias toimus üritus, mida selle kodulehel kirjeldati nii:

„XRYSALIS on iga-aastane üritus, mis on loodud queer- (lihtsustatult „mitte-hetero“), transsoolise ja vahesoolise värvilise nahatooniga rahva poolt ning nende jaoks.“ Viimast, väga spetsiifilist lõiget rahvast võetakse selle grupi poolt inglise keeles „lihtsuse huvides“ lühendina kokku kui QTIPOC.

Sündmuse kohta leiab kajastust Briti ajalooliselt liberaalses, kuid viimaste aastatega äärmusvasakpoolsuse poole liikunud pealiini ajalehes The Guardian. Sinna jagatud informatsiooni kohaselt oli üritusel osalenutele eriliseks uhkuseasjaks, et „pääsesid lühikeseks ajaks valgete ja heteroseksuaalide pilkude alt“. Samas ei olnud antud kordagi informatsiooni selle kohta, milline osa valgetest heteroseksuaalidest tõepoolest sooviks pikemalt jälgida ühe uhke parafiili tegevust.

Ennast „radikaalseteks“ pidavate parafiilide üritus oli Guardiani jagatud info kohaselt „sarnane laste mänguväljakuga, kuid lähemal vaatlusel oli näha vabalt ja tasuta jagatud kondoome ja libestit söögisaalis.“ Lugu jätkub väga rahuloleval toonil sellest, kuidas riietus oli vabatahtlik ja ürituse äärealadel peetud kitsedest. Viimaseid kasutati väidetavalt vaid värske kitsepiima saamise eesmärgil.