Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Rassistlik räppar näeks hea meelega Rootsi segipommitamist

-
01.09.2019
Must rassist Azealia Banks.
© Scanpix

Sallivuslastel tuleb raske pähkel läbi hammustada – nende lemmikud levitavad selget vihkamist ja rassismi, mis ei ole valge.

Õhtuleht vahendab Soome väljaannet Iltalehti, kelle väitel kasutas mustanahaline USA naisräppar Azealia Banks Rootsi kohta sõnu:  “Tahaksin näha, kuidas keegi selle sodiks pommitaks. Lollid valged sead, seda te olete.”

Uutel Uudistel oleks päris huvitav kuulda, kuidas kommenteeriks sellist otsest tapahimu kogu nn sallivusleer, alates Kaja Kallasest ja lõpetades Maris Hellrandiga, alates Reformierakonnast ja lõpetades tühjade südamete ning projektiga “Jah valedele, ei vabadusele” (või oli vastupidi, aga nende puhul ei oma see mingit tähtsust).

Muidugi tasub arvestada, et must rassist Banks tegi sellise avalduse seoses sellega, et Rootsi kohus mõistis löömises süüdi USA tuntud räppari Rakim Mayersi, esinejanimega A$AP Rocky. Eks see panigi äärmuslasest naisräppari surmasoove pilduma.

Õhtuleht kirjutab, et Banks süüdistas rootslasi “passiivses agressioonis” ja väitis ennast mõistvat, miks A$AP Rocky hiljuti Stockholmi tänaval 19-aastase noormehe läbi peksis. “Seal on selline rassism, et musta inimest nähes ei vaata nad tema poole kurja pilguga, vaid väldivad üldse silmsidet,” väitis Banks (28) Instagramis.

Siin rassistitar ilmselt eksib – rootslased ei tee seda mitte agressiivsusest ega põlgusest, vaid multikultuurses ühiskonnas neisse sissejuurutatud hirmust, et kui nad neegrile otsa vaatavad ja tollele nende pilk ei meeldi, siis on jamad kaelas. Seega eelistavad viikingite äpardunud järglased musti üldse mitte vaadata, kuid seegi ei meeldi jällegi neegritele.

Sotsialism toimivat Banksi arvates Rootsis vaid seetõttu, et kõik on valgenahalised. See on osaliselt õigus, sest sellist multikultuurset neomarksistlikku jura nagu Rootsis saavadki ainult vasakmõtlemisega eurooplased taluda – aafriklased eelistavad lihtsalt anarhiat, nagu Kongo DV-s või Kesk-Aafrika Vabariigis.

Rassistlikuks nimetab Azealia ka Rootsi ajalehti, kes tema mõtteavaldusi kajastasid. Tema viha tõstis tipptasemele ka see, et ta ei saanud Rootsis piisavalt alkoholi.

Selliste juttude peale võiks vähemalt rassist Azealia Banksi suhtes kasutada Martin Helme kuulsat ütlust. Peeter Oja jutt 160 000 inimese hävitamisest või Indrek Tarandi kuklalasud kahvatuvad kogu Rootsi purukspommitamise ees kohe kindlasti. (Iltalehti-Õhtuleht-UU)