Rootsi äärmusfeminist soovib keelustada sisserännet kritiseerivad organisatsioonid

Maailm,
Äärmusfeminist Soraya Post
©Tant Milli / Wikimedia Commons
Äärmusfeminist Soraya Post

Rootsi feministliku partei Feministiskt Initiativ aktivist ja Euroopa Parlamendi saadik Soraya Post nõuab sisserännet kritiseerivate erakondade keelustamist.

“Sellised isikud, nagu on SD (Rootsi Demokraadid) liikmed, on suureks ohuks demokraatiale ja inimõigustele. SD poliitika on homofoobne, natsionalistlik, rassistlik ja ksenofoobne… Nende poliitika välistab vähemused,” väidab feministlik tegelane kõiki talle vastuvõetamatuid seisukohti sildistades.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samade ja veelgi hullemate sõnadega iseloomustab ta liikumist Alternativ för Sverige, vahendab kansalainen.fi Rootsi väljaannet ETC. “Rootsi peab keelama rassismi kaitsvad organisatsioonid või muidu tuleb Rootsis genotsiid,” ähvardab Post.

Post viitab ECRI (European Commission against Racism and Intolerance) aruandele, mille kohaselt “ksenofoobsete ja rassistlike intsidentide arv Rootsis on viimastel aastatel kasvanud, eriti pärast suure hulga sisserändajate saabumist”.

“Feministide ja inimõiguste aktivistina ei saa ma nõustuda, et meie ühiskonnas kasvab rassiline ja ksenofoobne propaganda. Ma tahan ühiskonda, kus kõik inimõigused on kaitstud ja tugevdatud,” selgitab Rootsi feministide Euroopa Parlamendi liige. Ehk siis näeb esifeminist väljapääsu totalitaarse ideoloogilise diktatuuri kehtestamises ja sõnavabaduse summutamises.

Äärmusfeministi poolt sõimatavate Rootsi Demokraatide toetus on viimaste uuringute järgi veidi alla 19%. Erakonna esimees Jimmie Åkesson on otsustavalt massilise sisserände vastu ja tahab välja saata ebaseaduslikult riigis viibivad välismaalased, samuti kaitsta Rootsi piiri.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused