Rootsi Demokraadid juhivad parlamendivalimiste eel populaarsuse edetabelis

Maailm,
©AFP/Scanpix
Rootsi Demokraatide liider Jimmie Akesson.

Massiline immigratsioon Euroopas on tõstnud pea kõikjal rahvuslased kõige populaarsemaks erakonnaks. Nii juhtus ka ülemeremaal, kus Rootsi Demokraadid läksid esmakordselt juhtima.

Rootsis toimuvad 9. septembril parlamendivalimised. Esikoha pärast heitlevad Sotsiaaldemokraatlik Töölispartei, moderaadid, Mõõdukas Koonderakond ja Rootsi Demokraadid. Viimased on sellel maal tuntud immigratsioonivastase jõuna, kes vastustab senist võõrastesõbralikku riiklikku kurssi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Immigratsiooni tagajärjed on Rootsile hukatuslikud olnud: riigis on kümneid no-go-tsoone, kuhu riigivõimul pole asja; lokkab sisserändajatel põhinev kuritegevus, kus arveid klaaritakse granaatidega; politsei on võimetu, sest teda kammitseb poliitkorrektsus; kogu riigisüsteem on läbi imbunud multikultuursuse ideoloogiast, kusjuures rootslaseks olemist ja kristlust häbenetakse ning surutakse alla. Peale selle on uute immigrantide vastuvõtmise kulud sundinud riiki makse tõstma. Kõik see ongi Rootsi Demokraatide populaarsuse taevasse tõstnud.

Eestis on väga kiiresti kerkimas rahvusliku erakonna EKRE toetus, kirjutab uudise edastanud Soome eestikeelne portaal eestinen.fi.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused