Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Rootsis vohab must rassism, põlu all aga on vaid eurooplaste väljaütlemised

-
14.09.2019
Mustad rassistid tahavad vallutada Rootsi, sest nemad olevat Aafrika sõdalased. Pilt on illustratiivne.
© Reuters/Scanpix

Rootsi kodakondsusega Nigeeria päritolu juutuuber ja räppar Jesse Ekene Nweke Conable on sotsiaalmeedias loonud kinnise konto, kuhu pääsevad ligi vaid aafriklased, ja kutsub seal üles valgeid tapma.

Sisserändajast must rassist levitab rassismi sadadele noortele, kutsub neid üles vägivallale ning see ei tundu multikultuurses ja poliitkorrektses ühiskonnas kedagi häirivat: “Kui mõni valge tüüp või valge tüdruk proovib sinust paska räägib – tulista neid!”

Youtube profiil “JCBUZ”, millel on kokku ligi 280 000 jälgijat, vahendab musta artisti hip-hoppi ja gängielust inspireeritud räppmuusikat. JCBUZ ehk Jesse Ekene Nweke Conable on 22-aastane, elukoht on tal Lundis, Rootsi maksuameti andmetel saabus ta Nigeeriast 2008. aastal ja tal on nüüd Rootsi kodakondsus.

Äsja registreeritud ja lukustatud Instagrami kontole nimega “barasvarta” on üles laaditud mitu videot JCBUZ-iga. Seni 465 jälgijaga konto esitluse tekstist võib lugeda: “Blackpower Rootsis” ja “Just for black”.

Teisipäeval laaditi kontole mitu videot, kus Lundis asuv räppkunstnik propageerib Rootsis valgete mõrvamist. JCBUZ-i kõnest ja videoklipist kõlab:

“Mu mustad vennad ja õed, mul on teile tähtis sõnum. Ma tahan öelda teile kõigile, mu mustadele vendadele ja õdedele – te olete erilised ja keegi pole teie moodi. Jätkake sõda.

Meie, mustad, võtame kõik üle – ühel ilusal päeval saab meist number üks – võtame need valged üle. Kuna valged võtsid meid orjadena, peaksime neid võtma kui orje ja kohtlema neid veelgi halvemini.

Me võtame nende litsid ja nende raha. Kui päris aus olla, siis oleme parim tõug läbi aegade. See on alles algus, kuid uskuge mind, me kasvame suuremaks. Meist saab tugevaim grupp Rootsis – keegi ei julge meiega võidelda.

Valged proovivad meiega rääkida – siis teate, mis teha tuleb (ta näitab videos sõrmevajutust päästikule). Näitame neile, kuidas me seda teeme. Oleme sõdalased, kas saate aru? Oleme Aafrika sõdalased – nad pole meie tasemel. See on alles algus, must jõud!

Kui mõni valge tüüp või valge tüdruk proovib sinust paska rääkida – tulista neid! Kui nad räägivad su perest paska – lase nad maha!”

Mõistagi on musta rassisti poolt algatatud vihaõhutused sotsiaalmeedias täis tema kaasosaliste meeletust vihast kubisevaid kommentaare. Avalik must rassism koos üleskutsetega tapmisele aga ei tundu Rootsit häirivat.

Allikad: Samhällsnytt, kansalainen.fi