Rootslanna: Rootsi oli ja on rootslaste riik!

Maailm,
©Scanpix
Rootslastel on aeg kaotatud maa tagasi võtta. Pilt on illustratiivne.

Uued Uudised vahendavad ühe rootslanna arvamuse, mis on pärit Facebooki-avarustest. Jääb loota, et nii arvavad paljud rootslased.

“Rootsi on rootslaste riik täpselt samamoodi nagu Poola on poolakate riik ja Soome tähendab ennekõike soomlasi.

Aga Rootsis ei tohi öelda, et Rootsi on rootslaste riik, sest siis oled rassist. Siis rünnatakse sind vasakpoolsete poolt!

Rootsi on ja peaks ka edaspidi rootslaste riik olema!

Kui astun sammu üle Norra piiri, ei ole ma seetõttu veel norrakas; isegi kui ma püüan saada Norra kodanikuks, ei saa ma norrakaks. Umbes nagu tallis sündinud kassipojast hobust ei saa.

Ma ei taha, et rootslastest saaks meie oma riigis vähemus! Me võlgneme oma lastele ja lastelastele, et võitleksime selle eest, mille esiisad meile andsid ja millele meil on õigus – sellele, mida armastame, oma Rootsile!

Seiske oma kodumaa ja Rootsi tuleviku eest, nii nagu on seda varasemad põlvkonnad teinud! Võitleme selle maa eest!”

Angelica Wimark

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused