Säh, sulle edulooga idufirmat: Bolti süürlasest taksojuht vägistas Rootsis klienti

Maailm, Uudised,
©Scanpix.
Bolti takso (pilt on illustratiivne)

Rootsi kohus mõistis Eesti taksofirmas Bolt töötanud Süüria kodaniku naissoost kliendi vägistamise eest kaheks aastaks vangi. Juhtum leidis aset 9. novembri 2019. aasta varahommikul pärast seda, kui ohver oli tellinud takso rakenduse Bolti kaudu.

Süüriast pärit taksojuht tõmbas Stockholmi parklas ohvril riided seljast ja vägistas ta, teatas Rootsi uudisteportaal Fria Tider.

Naise sõber, kes teda korterisse jõudmist ootas, aru, et midagi oli valesti, sest ta nägi rakenduste jagamise kaudu, et auto on peatunud mitte kaugel tema korterist.

Ohvri sõber jooksis kohale ja suutis rünnaku katkestada. Pärast oma sõbra eest hoolitsemist teatas mees juhtunust politseile. Vahetult pärast seda peatas Stockholmi politsei taksojuhi ja arreteeris ta.

Algul eitas süürlane juhtunud, kuid hiljem ta muutis oma lugu ja väitis uurijatele, et ohver pakkus talle seksi, kuid tema keeldus.

Süürlane mõisteti siiski süüdi ja kaheks aastaks vangi. Kohtu otsusega mõistetakse mehelt välja ka 115 000 rootsi krooni (10 500 eurot) kannatanule tekitatud kahju hüvitamiseks.

Kuna mehele anti Rootsi kodakondsus 2019. aastal, ei saa teda paraku riigist välja saata.

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused