Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Saksa kristlike demokraatide poliitik: Saksamaal palestiinlasi toetavad LGBTQ esindajad ei jääks Gazas pikalt ellu

-
28.10.2023
Saksamaa LGBT toetab islamiusulisi palestiinlasi.
© wPolityce.pl

Saksamaa erakonna CDU (Kristlik-Demokraatlik Liit) välispoliitika juht Armin Laschet ütles, et ta “üldse ei mõista”, miks ühinevad Saksamaa LGBTQ kogukonna esindajad Palestiina-meelsete meeleavaldustega.

“Nad ei jääks Gazas vikerkaarelipuga ringi kõndides ellu,” ütles Laschet ajalehele Neue Osnabruecker Zeitung (NOZ).

Laschet ütles, et parem on mitte ette kujutada, “mis juhtuks LGBTQ-inimesega, kes veedaks kasvõi tund aega Hamasi valitsetud territooriumil. “Võite kritiseerida Iisraeli okupatsioonipoliitikat, kuid see on ainus riik piirkonnas, kus valitseb mitmekesisus ja demokraatia,” rõhutas Nordrhein-Westfaleni endine peaminister.

Endine CDU/CSU kantslerikandidaat soovib takistada antisemiitlike vaadetega migrantide sisenemist Saksamaale.”

Allikas: wPolityce.pl

Hamas on ideoloogiliselt väga lähedal Islamiriigile, kelle pühasõdalased loopisid hõivatud Iraagi Mosuli linnas geisid katustelt alla. Iisrael aga on väga homosõbralik riik, kelle transsooline laulja Dana International võitis 1998. aastal Eurovisiooni lauluvõistluse.

Antud juhtum näitab, kuidas uusmarksistide suunatavad vähemusorganisatsioonid juhinduvad vasakpoolsete poliitikast, kuigi see läheb otseselt vastuollu nende endi turvalisusega. Vähemuste maailm kubiseb selliste vastuoludest “omade” vahel.