Saksa naised astuvad välja migrantide poolt kordasaadetud seksuaalvägivalla vastu

Rubriik Maailm On
- Updated
Poliitline satiir Merkeli poliitika teemal

Saksa naised käivitasid hiljuti kampaania, mille eesmärgiks on paljastada massiimmigratsiooni tagajärjel kasvanud naiste vastast vägivalda.

Kampaania, mille nimi on #120db (120 Decibel) annab naistele võimaluse avalikustada nende kallal tarvitatud füüsilist või seksuaalset vägivalda, mis on otseselt seotud massilise immigratsiooni tagajärgedega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sel nädalal tuli kampaaniat vedav grupp avalikkuse ette videoga, milles mitmed grupi liikmed loevad ette hiljuti asüülitaotlejate vägivalla ohvriks langenute nimesid.

Naised videos mainivad hiljutist juhtumit Mia nimelise noore neiuga, kelle pussitas surnuks tema endine, asüülitaotlejast poiss-sõber, samuti nimetatakse Maria Ladenburgerit, kes vägistati ja tapeti migrantide poolt, kes olid varem valetanud, et on alaealised.

„Nemad võiksid olla mina ja mina võiksin olla nemad,“ ütlevad naised videos. „Ründajad on igal pool – kui me läheme parki jooksma, kui me tuleme töölt koju, kui me ootame bussi. Me ei ole kaitstud, sest teie ei kaitse meid.“

Naised süüdistavad massiimmigratsiooni ja seda, et piire ei kontrollita, et ametnikel puudub igasugune aimdus, kes riiki sisenevad ning et nad keelduvad deporteerimast kurjategijaid. 2017. aastal vähenes deporteeritavate arv, ehkki kantsler Merkel lubas 2016. aasta lõpus lasta deporteerida 100 000 eitava vastuse saanud asüülitaotlejat.

„Teie immigratsioonipoliitika tõttu seisame me peagi silmitsi suure hulga noorte meestega, kes tulevad siia primitiivsetest ühiskondadest, kus naistel ei ole mingeid õigusi,“ ütleb üks naistest videos.

Grupp kutsub Euroopa naisi üles astuma vastu massiimmigratsioonile, lubades ka ise tegutseda ja nimetades #120db liikumist tõeliseks #MeToo liikumiseks. Liikumine on saanud Twitteris juba palju toetavat tagasisidet, kuid muidugi ka kriitikat. Üks kritiseerija, Saksa naine, nimetab liikumist „etnoseksismiks“.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused