Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Saksamaa hakkab läbi valu aru saama, et immigrandid on “mürk ühiskonnale”

-
08.06.2018
Kuulsaim pilt Angela Merkelist noore meespagulasega muutub üha enam paroodiaks.
© Reuters/Scanpix

Saksa meedias põhjustas ühe tüdruku vägistamises ja tapmises kahtlustatud iraaklasest asüülitaotleja põgenemine riigist laialdast pahameelt.

Ali Bashari (20) kahtlustatakse 14-aastase Susanna Maria Feldmani vägistamises ja surnuks kägistamises, vahendab BNS. Politsei asus Bashari taga otsima pärast neiu surnukeha leidmist sel nädalal raudtee lähistelt. Uurimise käigus selgus, et ta on põgenenud koos oma perekonnaga Iraaki.

Bashar oli varasemate rikkumiste tõttu Saksa politseile teada. Mees saabus riiki 2015. aastal koos oma vanemate ning viie õe ja vennaga. AFP teatel oleks kahtlusalune pidanud riigist lahkuma juba pärast asüülitaotluse tagasilükkamist 2016. aasta detsembris, kuid talle anti pärast otsuse edasikaebamist ajutine elamisluba.

Bashari süüdistati hiljem veel röövis, lisaks sattus ta politsei huviorbiiti ebaseadusliku vedrunoa omamise ja kakluste eest. Ta oli veel kahtlusalune ühe 11-aastase tüdruku vägistamises, kellega ta elas samas põgenike varjupaigas.

Saksa päevaleht Bild kirjutas kuriteo kohta, et “valitsus peaks paluma andestust Susanna vanematelt”.

Päevaleht Tagesspiegel kirjutas reedel avaldatud loos ka varasematest juhtumitest, kus riiki saabunud migrandid on tapnud mõne Saksa kodaniku. Ajalehe reedese juhtkirja pealkirjaks oli “mürk ühiskonnale”.

Täiendatud!  Saksamaal tüdruku vägistamises ja tapmises kahtlustatav iraaklasest asüülitaotleja peeti kinni Iraagis, ütles Saksa siseminister Horst Seehofer reedel. “Kurdi võimud vahistasid ta Põhja-Iraagis Saksa föderaalpolitsei taotluse alusel,” ütles Seehofer.

Ilmselt saab tema Saksamaale toomine ja karistamine lakmuspaberiks sellele, kui kaugele on globalistlik ja poliitkorrektne Berliin valmis minema asjas, mis näitab kogu immigratsiooniprotsessi negatiivses valguses.