Saksamaa piirid on suletud, aga illegaalsed immigrandid on endiselt teretulnud!

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Kontroll Saksa-Poola piiril.

Maailma riigid sulgevad koroonaviiruse tõttu järjest oma piire; seda on teinud ka Saksamaa, kuid paraku ainult turistidele. Asüülitaotlejad ja illegaalsed migrandid on endiselt teretulnud.

Kui oled turist Ameerikast, Suurbritanniast, Prantsusmaalt või kusagilt mujalt, siis sind ilma mõjuva põhjuseta riiki sisse ei lasta. Kuid kui oled illegaalselt Euroopasse saabunud migrant Aasiast, Lähis-Idast või Aafrikast, siis on uksed sulle valla, kirjutab Saksa väljaanne Junge Freiheit.

Saksamaa sulges möödunud nädalal oma maismaapiiri kõigile Prantsusmaalt, Luksemburgist ja Šveitsist saabuvatele inimestele, toimib ainult kaubavahetus ning piiriületus on lubatud ainult väga mõjuval põhjusel. Samas on Saksamaa siseministeerium kinnitanud, et asüülitaotlejad on Saksamaal sissesõidukeelust hoolimata endiselt teretulnud.

Junge Freiheiti teatel tähendab see reaalselt seda, et kui migrant on sisenenud näiteks Itaalia või Kreeka kaudu illegaalselt Euroopa Liidu Schengeni alasse, on tal endiselt võimalus paluda Saksamaal asüüli ning tal on lubatud lahkuda oma asukohariigist, et esitada taotlus Saksamaa territooriumil.

Saksamaa siseministeeriumi esindaja sõnul ei ole selles osas midagi muutunud: „Saksamaa EL-i välispiiril [lennujaamades ja sadamates] toimub [asüüli]protseduuride läbiviimine nii nagu ikka.“ Sama kehtib ministeeriumi kinnitusel ka Schengeni sisepiiridel.

Tegelikkuses tähendab see seda, et Saksamaa valitsus peab teiste EL-i riikide kodanikke koroonaviiruse tõttu ohtlikeks, kuid migrandid ei kujuta endast nende silmis mingit riski, seda niikaua, kuni osatakse kasutada sõna „asüül“.

Saksamaa niisugune hoiak on üsna arusaamatu, eriti kui mõelda praegu Saksamaal valitsevale olukorrale – migrandikeskustes olevad sisserändajad protesteerivad koroonaviirusest tingitud piirangute vastu, korduvalt on rünnatud politseinikke ja keskuste töötajaid ning vähemalt ühel korral on avalikult lehvitatud ka ISIS-e lippu.

 

Kommentaarid

7 commentsOn Saksamaa piirid on suletud, aga illegaalsed immigrandid on endiselt teretulnud!

 • Avatar

  Oehh paganamas – ei saa mitte vaiki olla kui sellist bolsevistlikku propaganda jura korratakse ja veel tõsise näoga!!!
  Peamiselt vastuseks kommenteerijale “Kodanik – 23.03.2020 at 20:45” aga kuna seallist teadmatust kohtab igapäev ei jookse see ühelegi inimesele mööda külgi maha – tsiteerida Postimeest mis tsiteerib DerSpegelit ja uskuda, et see on tõsi – püha müristus!
  Antud artikkel kubiseb faktivigadest ja peamiselt ÜTLEMATTA JÄTMISTEST ehk kui ei viidata peamiste subjektide taustale siis oleks nagu korras – ontlikud Saksamaa bürjerid olles südames Vene Impeeriumi vabadustarmastavate rahvastega ühel lainel panustasid oma aega ja raha hr. Lenini ürituse õnnestumiseks. Isegi Astrid Lindrgeni lasteraamatud on tõepärasemad!!!!

  Alustaks näiteks kodanik/bürjerist nimega Helphand – tegu oli jooksupoisiga kes teenis Rotchildide pangamaja ja sakslasena oli ta vaid passi järgi. Saksa Kindralstaap oli huvitatud “leninistide” Saksamaalt välja saatmiseks vaid ühel põhjusel – tegu oli KRIMINAALSE elemendiga kes oma tegevuse rahastamiseks tegeles röövimiste terrorosmiga. Kuna tollased Saksa seadused olid suht humaansed ja kriminalistika lapsekingades, ning Rotchildide pangamaja MAKSIS KINNI nende advokaadid siis nad enamuse kordadest lihtsalt pääsesid minema ja kui ei pääsenud jäid Saksamaal vangi ja VÄRBASID seal omale uusi “punaseid” juurde. Siit tuleb ka suht retooriline küsimus – kui ERAPANK oma kontoritga asub (osaliselt ka) Saksamaal siis kas tegu on SAKSA pangaga mida kontrollib RIIK või erapangaga mida kontrollib OMANIK?
  Siin võiks mitulehekülge lameteerida mis seal kõik valesti on – nii Postimehe ümberjutustuses kui algses DerSpiegieli omas, kuid minu õnneks on olnud parema suuvärgiga isikuid kes on tunnustatud ka rahvusvaheliselt ehk esmalt kodanik Kodanik ja siis kõik teised PALUN lugege läbi see raamat – https://jyrilina.com/eesti/skorpioni-margi-all/ !!!
  Sis on ehk lootust, et nähtavalt vähemalt terve mõistusega Eesti inimesed EI KORDA RAISK BOLSEVISTLIKKE PROPAGANDA VALESI PÄEVAST PÄEVA KES ÜRITAVAD OMA KURITEGUSI AJALOO JOOKSUL TEISTE KAELA AJADA!!!
  Hetkel siis JÄLLE sakslaste kaela…

 • Avatar

  “Ma ei saa aru, et mis krdi needus selle Saksamaa peale on langenud, et sinna nii türbellikud juhid on sattunud.”
  Eks Saksamaa on ajalooliselt ka ise teiste riikide suhtes alatult käitunud:
  “Ajakirja Der Spiegel hiljutine artikkel kirjeldab, kuidas Saksa kindralstaap ostis praeguses vääringus vähemalt kümnete miljonite eurode eest Venemaal 1917. aasta oktoobris revolutsiooni, mille teostasid bolševikud eesotsas Leniniga.”
  https://www.postimees.ee/1746825/tema-majesteedi-revolutsionaarid

 • Avatar

  PPS. Vabandust – teine täiendus aga artikli autorile lisa sinu öeldule;

  “Saksamaa niisugune hoiak on üsna arusaamatu, eriti kui mõelda praegu Saksamaal valitsevale olukorrale – migrandikeskustes olevad sisserändajad protesteerivad koroonaviirusest tingitud piirangute vastu, korduvalt on rünnatud politseinikke ja keskuste töötajaid ning vähemalt ühel korral on avalikult lehvitatud ka ISIS-e lippu.”

  Tuleb lisada veel tapmised, vägistmised, emade jalaste lükkamine liikuvate rongide ette, happe näkku viskamine ja muud kuriteod kohalike vastu.
  See kõik näitab Saksamaa juhtkonna ülbet ja ühest – destruktiivset suhtumist saksa rahvasse!!

 • Avatar

  PS @Raivo Suup
  “Ma ei saa aru, et mis krdi needus selle Saksamaa peale on langenud, et sinna nii türbellikud juhid on sattunud. ”

  Seal ei ole midagi “sattunud” – need on sinna pandud Saksamaa ja sakslaste hävitamiseks.
  Ja kui Saksamaa langeb pole nende teel enam kedagi – langeme ka meie.
  Loe minu postituses olev raamat läbi ja uuri see dekomentaal projekt läbi siis saad aru!!!

 • Avatar

  EU loojate üheks eesmärgiks on kogu aeg olnud Euroopa põlisrahvaste potentsiaali ja ka nende endite hävitamine – Saksamaa on olnud sajandeid Euroopa selgroog.
  Üks kord tõusis Saksamaa tuhast Hitleri juhtimisel ja seda ei andesta EU “isad” neile enam kunagi – ehk toimib just see millest uudis räägib.
  Jätkub sakslaste genotsiid ja seda hoolimata viirusest. JA kui kellegil on veel mingeidki illusioone EU “väärtuste” suhtes siis oleks nüüd TAGUMINE aeg need unustada.
  Ja asuda VÕITLUSESSE MEID HÄVITAVA REZIIMI VASTU JA SEDA SENI KUNI ON VEEL KEEGI KES SUUDAB VÕIDELDA!!!!!

  Paar viidet ka kes soovib endale selgeks teha kus kohast king pigistab, ning kes ja miks meid vihkavad, et sooritada genotsiidi…
  https://concen.org/content/europa-last-battle-2017 ja https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html

  On aeg aru saada -käib sõda ja hinnaks on meie kõigi ellujäämine ka meie laste ja nende laste ellujäämine. Kas oleme valmis viimaseks võitluseks???

  PS. Soovib KAPO äkki “viha või vaenu õhutamise eest” teemal minuga ühendust saada siis palun – UU toimetuses on e-post – kirjutage ja suhtleme.
  Siis selgub kas olete Eesti Riigi ja Rahva eest väljas või lihtsalt EU satraabid?!

 • Avatar

  Täna öösel u kl 04-05 vahel oli ülemaailmsetes suuremates uudistekanalites ALERT NEWS- MERKELIL ON CORONA VIRUS, AGA HOMMIKUKS oli see uudis kõikjalt eemaldatud.
  Niipalju siis SUUR-MEEDIATE kokkumängudest!

 • Avatar

  Soome käitub ju sarnaselt,kõige ohtlikum inimene on eesti tööline.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused