Saksamaa ühiskond keerab üha enam massimigratsiooni vastu

Maailm,
©AFP/Scanpix
Saksamaal on migrantidega halbu kogemusi – iraaklasest varjupaigataotleja Ali Bashar vägistas ja tappis 14-aastase Susanna Maria Feldmani.

Hiljuti teatas Saksamaa, et võtab vastu migrante Kreekast, sealhulgas just lapspõgenikke, kuid ühiskond seda soovi eriti ei jaga.

Veidi vähem kui kolmandik sakslastest (32 protsenti) toetab seda, et Saksamaa võtaks fikseeritud pagulaskvoodi alusel Kreeka-Türgi piirialalt vastu migrante. Uuringufirma Insa küsitluse kohaselt oli 44 protsenti kodanikest selle vastu.

15 protsenti ei omanud selles küsimuses kindlat suhtumist, üheksa protsenti ei vastanud. Pagulaskvootidega mittenõustumine on tugevam Saksamaa idaosas. Kui vanades liidumaades toetas pagulaskvootide vastuvõtmist 34 protsenti (42 protsenti vastu), siis uutes föderaalsetes osariikides oli see protsent 26 protsenti (vastu oli 53 protsenti).

Erakondade toetajate vahel on samuti selged erinevused. Pagulaskvooti toetavad peamiselt roheliste valijad (63 protsenti poolt ja 22 protsenti keeldujaid), neile järgnevad sotsiaaldemokraadid ehk SPD (48 ja 32 protsenti) ja vasakpoolne Linken partei (46–33 protsenti).

Enamik teiste parteide toetajaid kvootidega valdavalt ei nõustu. Kõige selgemalt eristus AfD toetajate vastuseis (kümme protsenti poolt, 87 protsenti vastu), millele järgnesid FDP pooldajad (25 protsenti poolt, 60 protsenti vastu). CDU/CSU valijate hulgas oli 31 protsenti poolt ja 46 protsenti vastu.

Allikas: Junge Freiheit

Kommentaarid

One commentOn Saksamaa ühiskond keerab üha enam massimigratsiooni vastu

 • Avatar

  Mitte küll Saksamaa aga teine kannataja ehk Rootsi – viite taga on uudis sellest, kuidas 3 rootsi tüdrukut aitasid kinni pidada röövi üritanud “migrandi”.
  Samas tuuakse artiklis välja ka ühe Rootsi politseiniku postitust aastate tagant kus ta rääkis, et ülemused/poliitikud on KEELANUD rääkida kes on kurjategijad.
  Toom välja, et umbes 100 “ahmedi ja “muhhamedi” sekki sattus üks rootsalne pakkus, et asi läheb veel hullemaks.
  Loomulikult tõmmati mees “liistule” ja saatus uurimise alla rassistlike väljenduste päras, et äkkis kole hirmus rassist.
  Põhi tekst on küll vene keeles aga saab ka lugeda rootsi keelt ja vaadata kehakeeles salvestatud videot 😉
  https://fishki.net/3255217-tri-shvedki-zaderzhali-i-skrutili-migranta-vorishku.html

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused