Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Lesbilistele naistele nime andnud Lesbose saar ägab põgenikenuhtluse all

-
01.06.2018
Lesbose saare hädade põhjustajad on kodusõjad Lähis-Idas, globalistide soositud rändekriis ja Euroopa piiride kaitsetus.
© Reuters/Scanpix

Ajalooline ja ühele kummalisele nähtusele nime andnud Kreeka saar Lesbos on näide sellest, kuidas rahvusvahelise globalistliku eliidi poolt liikuma pandud migrandimassid põrmustavad põlisrahva oleviku ja tuleviku.

Lesbose saare suurimas linnas Mytilínis on olukord plahvatusohtlik, sest suhted ebaseaduslike immigrantide ja kohalike elanike vahel on muutunud ülipingeliseks. Mytilini linnapea Spyros Galinis rääkis Kreeka meediale, et linnaelanikud on üha enam mures varjupaigataotlejate suure hulga pärast linnas, mis on selle ääretult ebaturvaliseks muutnud.

“Naised kardavad oma kodust välja minna ja me hoiame lapsi majades,” ütles linnapea, kes oli varem sisserändajatega solidaarne, kuid ütleb nüüd ennast sellest väsinud olevat. “Saar on nagu püssirohutünn,” lisas ta. Spyros Galinise sõnul tunnevad saarlased end Kreeka riigi ja Euroopa poolt hüljatuna.

Mai alguses muutsid varjupaigataotlejate ja kohalike elanike vahelised kokkupõrked Mytilini lahinguväljaks. Konflikt algas sellest, kui kohalikud elanikud püüdsid selles piirkonnas ennast sisse seadnud suurt immigrantide rühma välja ajada. Politsei pidi lõpuks varjupaigataotlejaid kohalike raevu eest kaitsma.

Paljud Kreeka Egeuse mere saared on võõraste poolt nii üle ujutatud, et kohalike ja sisserändajate suhe on enam-vähem pooleks. Riik ise aga pole midagi põgenike takistamiseks ette võtnud, kuigi piiritülide tõttu Türgiga on piirkonnas Kreeka vägesid omajagu.