Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

“Si Vis Pacem…”: Kas terror on uue maailmakorra ettekuulutus?

-
01.04.2024
Laadime sisu...

Riigikaitselise saate “Si Vis Pacem…” uues osas räägitakse terrorismist. Moskva terrorist Ukrainas ja Putini terrorist Moskvas. Süvenetakse küsimusse, miks maailma painavad terrorilained?

Putin on käivitanud Ukraina hävitamise – see on tema isiklik terrorisõda kangekaelselt vabadust ihkavate ukrainlaste vastu. Venemaa sõjad on tegelikult läbi ajaloo olnud hävitus- ja terrorisõjad, sealhulgas ka Eestis. Isegi majandussuhteid kasutab Venemaa väljapressimiseks niipea, kui ta saavutab kusagil kasvõi osalise monopoliseisundi. Kas see pole siis samuti terror?

Anname gaasi, ei anna gaasi… Teeme teised toorainesõltlasteks ja siis näitame trääsa… Paraku pole Putini Venemaa ainuke, kes poliitikas terrorit kasutab. Brüsseli trahvid ja teised Euroopa Liidu jäigad survemeetmed on ju sisuliselt seesama. Ainult, et vere asemel kasutatakse raha. Teisiti arvavate, sõnakuulmatute klientide, partnerite või liitlaste hapnik keeratakse kinni ikkagi…

Saatekülaliseks on Ats Miller – IT-mees, kirjanik, publitsist-kolumnist, keda teatakse ka tema kirjandusliku pseudonüümi Siim Veskimees järgi. Saatejuht Erik Boltowski.