Sisseränne ja multikultuursus tähendavad rahvusriikidele taevani kerkivat kuritegevust

Maailm,
©EPA/Scanpix
Mõrvapaik Amsterdamis.

Lääne-Euroopas üle mõistuse kasvav sisserände-taustaga kuritegevus pole ainult granaadi-Rootsi probleem, vaid rääkida saab ka pussitamis-Londonist ja teistest tabava nime saanud paikadest.

Hollandis kasvab taas mure riigi muutumisest narkojõukude riigiks, sest Amsterdamis lasti kolmapäeval oma kodu juures maha üks hollandi kaitseadvokaat, kes oli seotud tähtsa narkojõukude kaasusega. Advokaat Derk Wiersum, 44-aastane kahe lapse isa, mõrvati tänaval peatselt pärast kodust lahkumist. Politsei jahib jalgsi põgenenud ja kapuutsiga dressipluusi kandnud isikut.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ja arvake ära, milline on loo taust – pole vaja vaeva näha, selleks on ikka massimigratsioon. Wiersum oli advokaat Nabil B.-le, kes on tunnistaja suures hagis kahe Marokos sündinud mehe vastu. Ridouan Taghit ja Said Razzoukit on nimetatud Hollandi kõige tagaotsitavamateks kurjategijateks. Holland väljastas nende vastu rahvusvahelise vahistamiskäsu mõrva ja uimastitega kaubitsemise eest.

Hollandi ühe peamise politseinike ametiühingu hinnangul näitas advokaadi tapmine, et olukord Hollandis on väljumas kontrolli alt. “See kinnitab, et me elame narkoriigis,” ütles politseinike ametiühingu NPB esindaja Jan Struijs. “See on rünnak õigusriigile.” Võiks lisada, et ka rahvusriigile ja tõelistele euroopalikele väärtustele.

Sellistes uudistes rõhuvad Lääne meediaagentuurid alati kriminaalse olukorra halvenemisele, jättes ära märkimata sisserändetausta. Aga just Maroko, Nigeeria ja teiste Kolmanda maailma riikide (aga ka Albaania) päritolu kurjategijad võtavad Lääne-Euroopas kuritegevuse üle, hoogustavad seda ja muudavad vägivalla brutaalsemaks.

Lääs võitleb taas tuuleveskitega, sest migratsiooni pidurdamata kuritegevust enam kontrolli alla ei saa. (BNS-UU)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused