Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Sisseränne ja multikultuursus tähendavad rahvusriikidele taevani kerkivat kuritegevust

-
19.09.2019
Mõrvapaik Amsterdamis.
© EPA/Scanpix

Lääne-Euroopas üle mõistuse kasvav sisserände-taustaga kuritegevus pole ainult granaadi-Rootsi probleem, vaid rääkida saab ka pussitamis-Londonist ja teistest tabava nime saanud paikadest.

Hollandis kasvab taas mure riigi muutumisest narkojõukude riigiks, sest Amsterdamis lasti kolmapäeval oma kodu juures maha üks hollandi kaitseadvokaat, kes oli seotud tähtsa narkojõukude kaasusega. Advokaat Derk Wiersum, 44-aastane kahe lapse isa, mõrvati tänaval peatselt pärast kodust lahkumist. Politsei jahib jalgsi põgenenud ja kapuutsiga dressipluusi kandnud isikut.

Ja arvake ära, milline on loo taust – pole vaja vaeva näha, selleks on ikka massimigratsioon. Wiersum oli advokaat Nabil B.-le, kes on tunnistaja suures hagis kahe Marokos sündinud mehe vastu. Ridouan Taghit ja Said Razzoukit on nimetatud Hollandi kõige tagaotsitavamateks kurjategijateks. Holland väljastas nende vastu rahvusvahelise vahistamiskäsu mõrva ja uimastitega kaubitsemise eest.

Hollandi ühe peamise politseinike ametiühingu hinnangul näitas advokaadi tapmine, et olukord Hollandis on väljumas kontrolli alt. “See kinnitab, et me elame narkoriigis,” ütles politseinike ametiühingu NPB esindaja Jan Struijs. “See on rünnak õigusriigile.” Võiks lisada, et ka rahvusriigile ja tõelistele euroopalikele väärtustele.

Sellistes uudistes rõhuvad Lääne meediaagentuurid alati kriminaalse olukorra halvenemisele, jättes ära märkimata sisserändetausta. Aga just Maroko, Nigeeria ja teiste Kolmanda maailma riikide (aga ka Albaania) päritolu kurjategijad võtavad Lääne-Euroopas kuritegevuse üle, hoogustavad seda ja muudavad vägivalla brutaalsemaks.

Lääs võitleb taas tuuleveskitega, sest migratsiooni pidurdamata kuritegevust enam kontrolli alla ei saa. (BNS-UU)