Somaallanna tappis Suurbritannias 7-aastase tüdruku, juhtumi ümber valitseb poliitkorrektne vaikus

Maailm,
- Updated
©VoiceofEurope
7-aastane Emily

Ühendkuningriigis Boltonis leidis aset järjekordne tänavapussitamine, ohvriks seekord 7-aastane tüdruk. Väike Emily veetis 22. märtsil emadepäeva Boltoni Queen’s Parkis, kui ühest pingist möödudes ründas teda sellel istunud naine. Arstidel ei õnnestunud tüdruku elu päästa.

Kohapeal arreteeriti 30-aastane väidetavalt Somaalia päritolu naine, kuid politsei ei ole naise isikut siiani avalikustanud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Politseinike sõnul ei tundnud perekond ründajat ja praeguseks ei ole politsei avaldanud ka midagi rünnaku motiivide kohta. Väidetavalt on naisel esinenud varasemalt psüühikahäireid, kuid esialgu ei ole teada, kas see võis olla seotud pussitamise põhjusega.

Kohaliku politseiülema Russ Jacksoni sõnul on tegemist äärmiselt traagilise juhtumiga. „Perekond oli pargis, nautis kevadist päikesepaistet, kui korraga ründas nende väikest tütart ilma igasuguse provotseerimise või muu põhjuseta suvaline inimene, kes tekitas lapsele kohutavaid vigastusi, nii et tema elu ei suudetud enam päästa.“

Ta lisas, et arreteeritud naist hoitakse vahi all ja politsei üritab jõuda selgusele teo motiivis. „Me teeme kõik, et saada selgusele, miks selline asi juhtus.“

Ühendkuningriigis on viimastel aastatel suvaliste tänavapussitamiste arv järsult kasvanud. Statistika kohaselt oli 2018-2019. aastal (märtsist märtsini) noa või mõne muu terava esemega toime pandud rünnakuid kokku 43 526, mis on 80%-ne tõus võrreldes 2013-2014 aasta sama perioodiga. Arstide sõnul on ohvrite vigastused üha tõsisemad ja ohvrid ise üha nooremad, lisaks langeb pussitamiste ohvriks üha rohkem tüdrukuid.

Allikad: The Telegraph, BBC

7 commentsOn Somaallanna tappis Suurbritannias 7-aastase tüdruku, juhtumi ümber valitseb poliitkorrektne vaikus

 • Avatar

  MUIDUGI! Politsei ei sega naisi ega neegreid, sest siis ta riskiks saada rassismi JA/V6I seksismis süüdistatuna. Oleme ju seda ka Eestis näinud et ainsad keda politsei represseerib on valged meesterahvad.

 • Avatar

  Enamus kommentaatoreid ei sa sugugi asjale pihta “a la” brittide endi valik-
  Püüdke kallid kaaskodanikud aru saada, et see “brittide valik” ja multi kulti on Euroopasse imporditud ja sisse söödetud nagu “kommunismus” 1917a Venemaale.
  Esmalt lollitati inimesed illusioonist “ilusa elu” siis löödi käerauad peale.
  Nagu Eestis viimased aastakümneid “reformi targal juhtimisel”.

 • Avatar
  White Pride Worldwide

  Tundub et karma on nüüd Boris Johnsoni kätte saanud, istub intensiivis. Ärge arvake et Boris on rahvuslaste sõber, ta tegi immigratsiooni isegi lihtsmaks kui Theresa May ajal, lisaks kestab kogu poliitkorrektsus, lisaks ta vanaema oli juut.

 • Avatar

  Liigne sallivus ja kuritegelik kõigeandestamine. Surmanuhtlus peaks olema sellise juhtumi palk. Elu elu vastu.

 • Avatar

  Miks selline ahv üldse Euroopas peab olema? Kui on vaimselt haige kuidas teda ülempiiri lasti..? Või kõik värdjad tuleb tuleb sisse lasta? Mis see 7aastane tegi talle peale selle et ta valge naha värviga oli?

 • Avatar

  Selline elu on brittide endi valik. Multikulti on suuremas osas Lääne-Euroopast võimust võtnud ja see lõpeb segatud rasside domineerimisega ning valge rassi orjastamise ning surumisega perifeeriasse.

 • Avatar

  Multikulti tappev idüll.
  Punaliberaalid tuleb vähemalt Eestis valitsusest kaugel eemal hoida, meie turvalisuse pärast juba, muidu tuleb see “idüll” meile ka koju kätte

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused