Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Somaallanna tappis Suurbritannias 7-aastase tüdruku, juhtumi ümber valitseb poliitkorrektne vaikus

-
06.04.2020
7-aastane Emily
© VoiceofEurope

Ühendkuningriigis Boltonis leidis aset järjekordne tänavapussitamine, ohvriks seekord 7-aastane tüdruk. Väike Emily veetis 22. märtsil emadepäeva Boltoni Queen’s Parkis, kui ühest pingist möödudes ründas teda sellel istunud naine. Arstidel ei õnnestunud tüdruku elu päästa.

Kohapeal arreteeriti 30-aastane väidetavalt Somaalia päritolu naine, kuid politsei ei ole naise isikut siiani avalikustanud.

Politseinike sõnul ei tundnud perekond ründajat ja praeguseks ei ole politsei avaldanud ka midagi rünnaku motiivide kohta. Väidetavalt on naisel esinenud varasemalt psüühikahäireid, kuid esialgu ei ole teada, kas see võis olla seotud pussitamise põhjusega.

Kohaliku politseiülema Russ Jacksoni sõnul on tegemist äärmiselt traagilise juhtumiga. „Perekond oli pargis, nautis kevadist päikesepaistet, kui korraga ründas nende väikest tütart ilma igasuguse provotseerimise või muu põhjuseta suvaline inimene, kes tekitas lapsele kohutavaid vigastusi, nii et tema elu ei suudetud enam päästa.“

Ta lisas, et arreteeritud naist hoitakse vahi all ja politsei üritab jõuda selgusele teo motiivis. „Me teeme kõik, et saada selgusele, miks selline asi juhtus.“

Ühendkuningriigis on viimastel aastatel suvaliste tänavapussitamiste arv järsult kasvanud. Statistika kohaselt oli 2018-2019. aastal (märtsist märtsini) noa või mõne muu terava esemega toime pandud rünnakuid kokku 43 526, mis on 80%-ne tõus võrreldes 2013-2014 aasta sama perioodiga. Arstide sõnul on ohvrite vigastused üha tõsisemad ja ohvrid ise üha nooremad, lisaks langeb pussitamiste ohvriks üha rohkem tüdrukuid.

Allikad: The Telegraph, BBC