Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Soome äärmuslased kutsuvad üles sünnitamist lõpetama, kriipsutades läbi valge lapse

-
30.08.2019
Maa tuleb päästa lastele, mitte neid välistades.
© AFP/Scanpix

Peatselt isaks saav Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison juhib tähelepanu sellele, kuidas põhjanaabreid on haaranud haiglaslik mulltikultihullus, kus Maad tahetakse päästa eurooplaste sünnitamise lõpetamisega.

“Soomes on ilmunud uus ajakiri, mis väidab end olevat teaduslik. Üks nõuanne on neil “maailma päästmiseks” mitte lapsi teha. Ma pigem soovitan sellistele “teadlastele”, et alustuseks minge rääkige laste saamise probleemidest Aasias ja Aafrikas. Järgmiseks võiks ajakirja kaanele siis panna mõne muu beebi – näiteks hiinlase või nigeerlase. Kolmandaks, kui ikkagi vaja maailma päästa, võiks nad ise alustuseks suitsiidi teha,” soovitab Madison.

Kuigi paljud kommentaatorid peavad siin suitsiidijuttu liigseks, on see siiski täiesti omal kohal, sest sellised sünnitamist vastustavad inimesed jätavad oma soovitatud maailma koomale tõmbamisest iseenda alati välja. Neile olekski küsimus: “Aga mis siis, kui teie endi vanemad oleks sellist loosungit näinud ja kuulda võtnud?”

Enamik kommentaatoreid toetab Jaak Madison. Kaspar Arro kirjutab: “Jah, Soomes on see hullus veerema pandud, tean isegi noort Soome neidist, kes tahaks miljoneid “kliimapagulasi” Soome kutsuda ja tunneb Soomel olevat “koloniaalsüüd”.”

Priit Raudsaar tuletab meelde, et Hiinas on poolteist miljardit inimest, Indias ja Aafrikas on miljard! “Peab tegelema sealse sigivuse ohjeldamisega ja sealsed hullumeelsused tuleb peatada!” lisab ta.

Kristian Jussila  nendib: “Nende laste-teemaliste vihakõnede ajastus on üllatav, kuna samal ajal kannatab Soome rekordiliselt madala sündimuse all. Sündivus on langenud kaheksandat aastat järjest ja see aasta ei näi negatiivset suundumust tagasi pööravat.

2018. aasta sündimuskordaja oli 1,41, võrreldes 1,86 lapsega 10 aastat tagasi. See arv on nüüd kõigi aegade madalaim! Rahvastiku uuendamiseks vajalik arv oleks 2,1. 2018. aastal sündis 47 577 last, mis on 2744 vähem kui eelmisel aastal. Seega väheneb sündimus igal Soome omavalitsusel keskmiselt ühe lasteaiarühma jagu aastas!”

See paljastab Soome äärmuslaste hulluse lõplikult: nende endi sündivus langeb, Kolmas maailm püstitab sünnitamisrekordeid, need kurjategijad aga kriipsutavad rõhutatult läbi eurooplaste lapse. Kindlasti on selles oma roll vasakvalitsusse pääsenud mürkrohelistel ökofašistidel.