Sotsialism hiilib ökoloogilise tagaukse kaudu ja hirmutades

Maailm,
- Updated
©Uued Uudised
Kliimastreik Toompea platsil on saanud laste hirmutamise paigaks.

Kolumnist Markus Brandstetter hoiatab, et kliimapaanika taga on poliitilised jõud, kelle sooviks on hävitada kapitalistlik maailmakord.

“Me elame lõpuaegu. Varsti on lõpp meiega ja üldse kogu maailmaga lõpp. Paanikakütjad on tegevuses: praegune talv on jälle lumeta, eelnev suvi oli taas üks palavamaid läbi aegade, Austraalias on mitu kuud lõõmamas metsatulekahjud, Hiinas on viirus levinud nahkhiirtelt inimestele ja sunnib inimesi karantiinis olema, põlvili on surutud maailma suuruselt teine majandus ja hiiglaslik riik.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

15. sajandil oli selline aeg, kui inimesed uskusid, et maailm on kurjust täis ja ebaõiglus valitsemas, lõõmasid vihkamise ja vägivalla tulekahjud ning kurat kattis maa oma mustade tiibadega – ning see ajas kristlased meeleheitesse. Kuid mitte kõiki. Mõni, näiteks dominiiklaste munk Savonarola, tegi sellest poliitilise kapitali. Tema leegitsevad jutlused maailmalõpust tõid talle Firenze üle võimu, mille ta kaotas taas alles siis, kui firenzelased mõistsid, et Savonarolat ei huvita niiväga hoolitsus tuleviku eest kui võimu saamine selles maailmas.

Sotsialism ökoloogilise tagaukse kaudu

Ja see viib meid teema juurde: kogu sellel jutul kliimakatastroofist, maailmalõpust, hädas inimestest ja kõikvõimalikest katastroofidest, mis aasta-aastalt üles tõuseb, on ainult üks eesmärk: jõuda võimule. Ja siis riigi ja ühiskonna muutmine ökomarksistlikuks diktatuuriks, kus juhtohje hoiavad “rohelised progressiivsed” jõud.

Selle põhjus ka on selge: Marxi välja kuulutatud proletaarsete masside ülestõus ei toimunud kunagi ega saa kunagi ka toimuma. Ükski normaalne inimene ei taha vabatahtlikult sotsialismi. Nii et see peab sisse hiilima ökoloogilise tagaukse kaudu. Kuid see on võimalik ainult siis, kui pidevalt ehitatakse üles ulatuslik ohtude taust ja inimestele öeldakse iga päev: varsti on inimkond ja meie planeet ning kõik muu hävingus.

Ja kuna enamik inimesi ei taha vabatahtlikult loobuda toimivast süsteemist, mis pole neile midagi halba toonud, tuleb apokalüpsise kuulutajatel seda maailmalõppu kuulutada lausa igapäevaselt.

Allikas: Junge Freiheit

Kommentaarid

3 commentsOn Sotsialism hiilib ökoloogilise tagaukse kaudu ja hirmutades

 • Avatar

  Täiendan.
  Kapitalism – ei tähenda “tugevat keskklassi”, vaid kapitali ülimuslikkust kõige ees: s.t. “KÕIK peab olema ostetav-ja-müüdav”.
  (Ses mõttes liigub kapitalism oma täiuse poole – rahvusvahelised suurfirmad varsti vaat’ et ostavad iseseisvatelt rahvastelt ka nende maa jalge alt ära…)

 • Avatar

  Tsiteerin: “”Kolumnist Markus Brandstetter hoiatab, et kliimapaanika taga on poliitilised jõud, kelle sooviks on hävitada kapitalistlik maailmakord.””
  Kui tähte mitte väga norida siis on ütlejal isegi õigus – kuigi “paanika kütjatel” on siiski oluliselt laiemad ja sügavamad plaanid.
  Hetkel kehtiv kapitalistlik “kord” on seda suht nominaalselt – reaalselt kehtib meil monetaarne oligarhia – ehk kord kus enamus vahendeid on kitsa kliki käes.
  See on see kurikuulus 1% milles lõviosa moodustavad Rotchildide pankurid ja nendega koostööd tegevad – paljustki ka neile alluvad teised panga perekonnad.
  Kapitalismis on kehtiv turumajandus – tootmis vahendite omamine on laiapõhjalisene – ehk nn tugev keskklass. Ülirikkaid on väga vähe ja nende mõju on minimaalne.
  Hetkel on kõik aga vastupidi ehk kapitlaimiks seda kutsuda ei saa – veel vähem saab seda kutsuda mingiks demokraatiaks – seal on massil vähemalt mõju.
  Teiseks ei tohi unustada üht detaili millest ei tahta rääkida kuna seee kuritegu on selline mida keskmine inimene lihtsalt ei usu.
  Selle puhul tuleb alustada EULiidu alustamisest ja “isas” ehk Coudenhove Kalergist – tema plaan nägi ette Euroopa põliselanike väljasöömist kuni 90% ulatuses.
  Selle tulemuse saavutamiseks pani ta ette kasutad “mongrelite” sisse toomist nii Aasiast kui Aafrikast – ehk lühidalt – sooritada põliselanike genotsiidi.
  See plaan ei ole kuhugi kadunud ja EULiit viib seda tänase päevani ellu – Rootsi, Taani ja Saksamaa on juba sisuliselt “läinud” seal ei ole nähe ühtegi jõudu
  kes suudaks sellele plaanle vastu astuda. Ja kui keegi ka “tõusma” hakkab on (näiteks Saksamaal) 100+1 seadust mille alusel inimene kinni panna.
  Seal on selle põhjusel tapetud mitu inimest ja see on FAKT – tuntum (oli küll Austrast aga ikkagi) oli Jörg Haider. Esmalt loomulikult pannakse külge silt
  nimega “holokuasti eitaja” – seda on kurb regulaarselt lugeda netist kui mingigi probleem tekib siis kukutakse iisraeli lobby ees selle müüdi eest koogutama.
  Lisan paar viidet – need aitavad teemat rohkem avada ja toovad silme atta nii nimed kui daatumid aga ka muid fakte.
  https://concen.org/content/europa-last-battle-2017 ja https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused