Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Süüdistused “homofoobse” Katari pihta on rumalus ja lugupidamatus jalgpallipeo korraldaja vastu

-
26.10.2022
Katar on tugeva traditsioonilise ühiskonnaga riik ja homovärk sinna lihtsalt ei sobi.
© Scanpix

Ükski ühiskond ei peaks taluma survet oma kultuuritaustale, et saada õigust rahvusvahelise spordi edendamiseks – paraku on tugevalt traditsioonilise ühiskonnaga Katar langenud homoagenda väljapressimiste sihtmärgiks. Araabia ja islami kultuur peab lugu heteroseksuaalsetest perekondadest ja lasterohkusest ning vasakliberaalsel ideoloogial pole õigust seda avalikult lammutada.

ERR vahendab: Ajaleht The Times kirjutab, et 2022. aasta jalgpalli MM-finaalturniiri võõrustava Katari võimud jätkavad seksuaalvähemuste tagakiusamist. Jalgpalli maailmameistrivõistlused algavad juba 20. novembril.

Kataris on homoseksuaalsus ebaseaduslik. Võimud siiski lubasid, et välismaa fännide eraelu ei kontrollita.  2020. aastal teatas Katar, et ootab seksuaalvähemusi MM-ile.

Tegelikult ei ole asi ju sugugi selles, et Katar tahaks fännide eraelu kontrollida – meediasse jõudnud info kohaselt on probleem selles, et LGBT tahab spordipeol oma sümboolikaga laiutada, aga seda võimud ei luba. Homoagenda agressiivsus ja püüd ennast igal pool esiplaanile suruda on juba ammu teada.

Katar poleks pidanud andmagi lubadust võimaldada seksuaalvähemustel MM-ile tulla – spordipeol pole seksuaalsel suunitlusel mingit tähtsust, seal on koos jalgpallifännid, kes peaksid innustuma vutiplatsil toimuvast, mitte vahtima naabri kubet.

Päris kindlasti ei tohi konservatiivse islamiga Kataris tribüünidel miilustada ka heteroseksuaalsed paarid ning ka nende käitumine avalikus ruumis on tähelepanu all. Miks peab Katar siis homodele erandi tegema?

Homoagenda rünnakud Katari vastu on lugupidamatus jalgpallipeo võõrustajariigi vastu.

Uued Uudised