Taani valitsus immigrantidele: Ärge tulge siia

Maailm,
- Updated
8_brigades_angreb_ved_Dybbøl_1864

Taani valitsus laseb välisriikide ajalehtedesse üles panna kuulutusi, mis ütlevad Taani rännata kavatsevatele immigrantidele, et nad ei ole riiki teretulnud, teatab Breitbart.

Mõne nädala eest lükkas valitsus tagasi Taani Rahvapartei esitatud sarnase plaani. Valimised võitnud Rahvapartei tegi ettepaneku korraldada välismaal propagandakampaania immigrantide Taanist eemale tõrjumiseks, kuid valitsuse moodustanud Venstre parteile see ei meeldinud.

Nüüd aga on Venstre nähtavasti meelt muutnud ja integratsiooniminister Inger Støjberg andis teada just sellisest kampaaniast.

“Selles on midagi imelikku, et põgenikud liiguvad läbi nii paljude riikide, jäädes lõpuks peatuma just Taanis,” sõnas Støjberg.

Üks riike, kus Taani kavatseb levitada sõna, et immigrante ei oodata, on arvatavasti Türgi. Türgist on Kreeka kaudu Euroopasse rännanud viimastel nädalatel 20 päeva jooksul üle 30 000 immigrandi.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused