Tänase Suurbritannia võimueliit: Sajid Javid, Rishi Sunak, Priti Patel, Sadiq Khan, Nusrat Ghani…

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Kurikuulus Londoni linnapea Sadiq Khan.

Kui paljud rahvusmeelsed eestlased suhtuvad brittide Brexiti-tegemistesse ja peaminister Boris Johnsonisse sümpaatiaga, ei saa jätta tõdemata, et selle maa saatus on põlisrahva kätest võõraste kätte libisemas.

Briti peaminister Boris Johnson viis neljapäeval, umbes kaks kuud pärast valimisi ellu ulatusliku valitsusremondi, mille käigus vahetusid mitmed olulised ministrid, kirjutab ERR.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Ametist astub tagasi senine rahandusminister Sajid Javid, kelle mantlipärijaks saab nüüd Rishi Sunak. Oma ametikohad säilitavad /…/ siseminister Priti Patel /…/ transpordiminister Nusrat Ghani…” seisab uudises.

Priti Patel on pärit Ugandas sündinud india emigrantide perekonnast, Sajid Javid Pakistani päritolu immigrantide perekonnast, Rishi Sunaki esivanemad on pärit Indiast Panjabi osariigist, Nusrat Ghani omad Pakistani Kashmirist.

Praegune Londoni linnapea Sadiq Khan, kes on olnud ka transpordiminister, on esimene nii kõrgel kohal olev moslem, kelle juured on Pakistanis. Tema linnapeaks olemise ajal on Londonis tugevnenud islami mõju ja samas ka kuritegevus, eriti pussitamised.

Praegu veel on valitsuses inimesed nimega Michael Gove ja Ben Wallace, aga ilmselt annab varsti inglisepärast ministrinime otsida. Suurbritannias on suured alad juba võõramaise (moslemi)elanikkonnaga ning sealt sirgunud poliitikud võtavad tasapisi poliitilist süsteemi enda kätesse. Egas siis migrandid asjata Brexitist hoolimata paatidel üle La Manche saartele pürgi.

Suurbritannia elas üle isegi kuningliku perekonna sisekriisi, kui prints Harry otsustas koos ameeriklannast abikaasa Meghaniga kuningakoja hüljata.

3 commentsOn Tänase Suurbritannia võimueliit: Sajid Javid, Rishi Sunak, Priti Patel, Sadiq Khan, Nusrat Ghani…

 • Avatar

  Briti saarte demograafiline dekonstrueerimine algas selle hetkega kui Cromwell raius pea maha viimasel legaalsel monarhil.
  Kõik edasine oli juba pikaajaline agoonia mis venitatud sajandite pikkuseks.
  Buuride Sõja ajaks oli Britannia juba täelikult monetaarne oligarhia, ning Buckinghamis istuvad Coburg Ghotad vaid sirmiks.
  Viimasegi lootuse Britannia taassünniks tappis Briti “hull koer” Winston Chruchill kui aitas oma City Of Londoni peremeestel
  alustada Euroopas 2MS mis tappis viimasegi lootuse, et Euroopast saaks veel maailma majakas ja kultuur pesa.
  Edasine on olnud täielik allakäik ja põliselanike vaikne ja pikaks veninud genotsiid – meie sisemine headus
  on teinud meile karuteene – lastes maol oma rinnal soojendada ja arvates, et ei järgne kägistavat lõppvaatust.

  Lisan veel paar linki – äkki veel mõned inimesed suudavad ärgata ja aidata ajaloo ratta suuna muutust…
  https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html ja https://concen.org/content/europa-last-battle-2017
  Hullemal juhul vähemalt saate aru miks me välja surema oleme määratud.

 • Avatar

  Näha, et siia istutatakse ikka ja jälle mitte päris põlisrahva esindajaid, kes nui neljaks üritavad võõrameelset/võõrakeelset sallivust peale suruda.
  Ennemalt oli keegi aleksei kotšenko, nüüd on asendatud taavi soiuneniga!? Tuntavalt on mõlemad pärit ida avarustest – kodutud kodumaatud!

 • Avatar
  uskmatu toomas

  Meile kuluksid ka mõned targad ministrid vahelduseks ära !

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused