Toetus Donald Trumpile kasvab vaatamata peavoolumeedia raevukale laimukampaaniale

Maailm,
©Scanpix
Donald Trump

Viimaste küsitluste andmetel on toetus president Trumpi tegevusele kasvanud viie protsendi võrra. Seda hoolimata peavoolumeedia raevutsemisest Trumpi otsuse üle eraldada piiril illegaalsete migrantide lapsed nende vanematest – otsus, mille võttis tegelikult vastu juba Obama administratsioon.

Real Clear Politics uurimusküsitluse andmetel oli Trumpi toetus 8. juuni seisuga keskmiselt 42%, samas kui rahulolematus tema tegevusega oli sel hetkel 54%; vahe 12 protsendipunkti. Kuid 2. juuli seisuga – olukorras, kus meedia on Trumpi tema immigratsioonipoliitika tõttu lakkamatult hurjutanud – oli toetus kasvanud 44%-le ja rahuolematute portsent kahanenud 51-le; vahe 7 protsendipunkti. Osaliselt on toetuse kasvu taga üllatuslikult ka USA ladinaameeriklaste kogukond, kelle toetus Trumpile kasvas lausa 10% võrra.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Niisugused arengud on kahtlemata väga kibe pill alla neelata peavoolumeediale, kes on kasutanud Trumpi mustamiseks ära kõik olemasolevad trikid, muuhulgas salvestused nutvatest lastest ja võltsitud fotod. Ja sellest hoolimata on toetus Trumpile kasvanud ning avalikkus on ühel meelel Trumpi piiri- ja immigratsioonipoliitikaga (sh ka 51%-ne toetus Mehhiko piirile kavandatava müüri osas).

Peavoolumeedia on paljastanud taas oma valeliku palge ja ajakirjanikud näidanud end lahmivate propagandistidena. Meedia on kaotanud täielikult oma moraalse autoriteedi, kaotanud nende jaoks kõige olulisema – oskuse muuta ja vormida avalikkuse arvamust. Viimased nädalad USA-s on olnud meeleheitlik võitlus n-ö hea ja paha vahel. Ja pahad kaotasid jälle.

Juba enne immigratsiooni- ning piiriteemat, juba enne seda, kui meedia üritas süüdistada Trumpi Annapolises toimunud ajakirjanike tulistamises, leidis 72% ameeriklastest, et meedia tegeleb teadlikult inimeste eksitamisega. Koos toetuse kasvuga Trumpile on nüüdseks ilmselt kasvanud ka see protsent.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused