“Tööjõu” vaba liikumine – Saksa elamisloaga afgaan pussitas Hollandis

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Ka eestlastele pole reisimine enam ohutu, sest rünnak toimus raudteejaamas ja ohvrid võinuks olla ka näiteks meie noored.

Lääne-Euroopa on endiselt väga ettevaatlik terrorismisüüdistustega, kuigi sõnad “afgaan”, “elamisluba” ja “pussitamine” peaks selle kohe selgeks tegema.

Hollandi politsei teatel kahtlustatakse Amsterdamis reedel aset leidnud pussitamisjuhtumi puhul, et tegemist võis olla terrorirünnakuga, vahendab BNS.

Noarünnaku korraldaja on tuvastatud 19-aastase Afganistani päritolu mehena, kel on Saksamaa elamisluba.

“Me kahtlustame, et selle taga võis olla terroristlik motiiv,” tõdes Amsterdami politsei eestkõneleja Frans Zuiderhoek.

“Uurime kõiki võimalikke stsenaariume, sealhulgas ka kõige hullemat ehk terroristlikku motiivi,” lisas politsei teine kõneisik Rob van der Veen.

Amsterdami rahvarohkes pearaudteejaamas sai reede hommikul pussitamises vigastada kaks inimest, politsei tulistas ründajat, kes sai haavata. Kahtlusalune ja kaks kannatanut toimetati haiglasse.

Reedel noarünnakus tõsiselt viga saanud kaks inimest on USA kodanikud, ütles Ühendriikide suursaadik laupäeval.

Tasub tähele panna terroristi vaba liikumise võimalust – elamisluba on Saksamaal, kuid pussitamine toimus Hollandis. Pole ju võimatu, et mõni selline kaabakas ka Eestisse reisib ja siin nuga välgutama hakkab. Oma migrantidest naisesüütajad ja vägistaja Eestil juba on pluss kaks kriminaalkorras vastutusele võetud “neegerettevõtjat”.

Pussitajad ongi suuremalt jaolt varjupaigataotlejad, kes on ilmselt avastanud, et neid ei võetagi nii hästi vastu kui loodeti, eurodepakki, oma maja ja autovõtmeid ei antudki kohe kätte, ja selles on süüdi Lääne ühiskonna lihtliikmed, kes on paraku hüved oma tööga välja teeninud.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused