Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Transseksuaalid tekitavad vanglates probleeme oma „voolava“ käitumisega

19.07.2022
Transsoolised tahavad vanglasse vastavalt oma uuele identiteedile, aga tempe teevad seal vana identiteedi järgi. Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

USAs on taas arutluse all nn transseksuaalide paigutamine meeste- või naistevanglatesse. Nimelt rasestas ühes New Jersey parandusasutuses end naisena identifitseerinud transseksuaal kaks kaasvangi. Tapmise eest kolmekümneks aastaks vangi mõistetud 27-aastane Demi Minor on nüüdseks viidud üle noortele mõeldud Burlington County vanglasse, mille kõneisiku Dan Sperrazza sõnul asub Minor praegu haavatavatele isikutele mõeldud osakonnas ja on seal hetkel ainus „naine“.

Kahe kaasvangi rasestumine toimus Minori sõnul konsensusliku seksi tagajärjel.

Möödunud aastal New Jersey’s toimunud kohtuasja tulemusena on vanglatel kohustus paigutada vangid osakondadesse vastavalt nende „sooidentiteedile“, mitte sünnijärgsele bioloogilisele soole.

Intervjuus Fox Newsi ajakirjanikule Tucker Carlsonile kommenteeris naiste õiguste eest seisva Women’s Human Rights Campaign eestvedaja Kara Dansky olukorda järgnevalt:

„Esiteks, osariigil ei õnnestu see asi lihtsalt jutuga, et mehed paigutatakse naiste vanglasse. Selle asemel öeldakse, loomulikult, et nende juurde naistevanglasse paigutatakse nn transsoolised naised või transnaised, viidates sellega, justkui eksisteeriks mini alamkategooria naisi, keda nimetatakse transsoolisteks naisteks või transnaisteks. Nii see muidugi ei ole. Selle loo faktid lasevad sõelapõhjaks kõik leelotamised teemal „transnaised on naised“. Meie ühiskonnale on õpetatud, et me peame ütlema ja mõtlema: transnaised on naised, aga ilmselgelt ei vasta see tõele. Sest selle juhtumi keskpunktis olev inimene rasestas kaks naist.“ Ta lisas et „iga mõtlev täiskasvanu, ükskõik mida räägib USA president, saab aru, et puudub kategooria teisi naisi rasedaks tegevatest naistest“.

Allikas: Breitbart