Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Trump: unustage poliitkorrektsus või muidu läheb asi hulluks!

-
04.06.2017
Laadime sisu...

USA presidendi Donald Trumpi sõnul näitas laupäevane rünnak Londonis, et on aeg lõpetada poliitkorrektsus, Trump hoiatas, et vastasel juhul oht aina kasvab.

“Me peame lõpetama poliitkorrektsuse ja asuma tegutsema inimeste turvalisuse nimel,” manitses president pühapäeval Twitteris, hoiatades, et muidu muutuvad asjad hullemaks.

Hommikustes ütlustes sarjas Trump ka Londoni linnapead Sadiq Khani, kes linlasi verise rünnaku järel rahustas, et põhjust kartuseks ei ole. “Vähemalt seitse surnut ja 48 vigastatut terrorirünnaku järel ja Londoni linnapea ütleb, et “ei ole põhjust muretseda”, kirjutas Trump.

Samuti kritiseeris Trump neid, kes soovivad karmistada relvaseadusi. “Kas märkate, et mingit relvadebatti praegu ei toimu. Sest nad kasutasid nuga ja veokit,” lisas ta.

USA president Donald Trump reageeris laupäevasele Londoni terrorirünnakule Twitteris üleskutsega “Me vajame reisikeeldu”.

“Me peame olema nutikad, valvsad ja tugevad. Kohtud peavad andma meile tagasi meie õigused. Me vajame reisikeeldu kui täiendavat turvatasandit!” ütles Ühendriikide president laupäeva õhtul, kui Londonist tulid teated pussitamistest, milles hukkus kuus inimest.

Trump reageeris Londonis juhtunule umbes tund aega pärast esimesi teateid ning lubas Suurbritanniale ja Londonile igakülgset toetust. “Ühendriigid teevad Londoni ja Ühendkuningriigi abistamiseks kõik, mis suudavad – me oleme kohal. ME OLEME TEIEGA. JUMAL ÕNNISTAGU!”

USA administratsioon nõudis nädala algul ülemkohtult kuue moslemiriigi elanikele ja mis tahes riigist pärit põgenikele kehtestatud reisikeelu viivitamatut taastamist. Trumpi administratsiooni väitel on keeldu vaja Ühendriikide turvalisuse suurendamiseks.

Alama astme kohtud on Trumpi algatuse blokeerinud.

AP-AFP-BNS-UU

FOTO: Scanpix