Tuhanded meditsiinivaldkonna professionaalid deklareerisid koroonameetmed inimsusevastaseks kuriteoks

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Meditsiinitöötajad juhivad tähelepanu poliitikakujundajate valele lähenemisele koroonakriisis. Pilt on illustratiivne.

WASHINGTON, D.C. – esmaspäeval, 27. septembril 2021, kell 19.00, on üle 5200 arsti ja teadlase allkirjastanud “Arstide deklaratsiooni”, milles mõistetakse poliitikakujundajad hukka autoritaarsete lähenemisviiside eest, mis sunnivad inimestele peale suruma “kõigile sobivat” COVID-ravistrateegiat, mille tulemuseks on tarbetud haigused ning surmad.

Rahvusvaheline arstide ja meditsiiniteadlaste liit kohtus 12. -14. septembril Itaalias, Rooma linnas, kolmepäevasel ülemaailmsel COVID -tippkohtumisel, et rääkida teemal „tõde võimudele COVID -pandeemia uuringute ja ravi kohta”. Tippkohtumine andis meditsiinitöötajatele võimaluse võrrelda uuringuid ja hinnata erinevate koroonaviiruse ravimeetodite tõhusust, mis on välja töötatud haiglates, arstikabinettides ja uurimislaborites üle maailma.

Paljud neist meditsiinitöötajatest on sealjuures kogenud ohtu tööalasele karjäärile, isiklikke rünnakuid, nende teadustööde, kliiniliste uuringute ja patsientivaatluste tsenseerimist, nende professionaalset ajalugu ja saavutusi on akadeemilises ja peavoolumeedias moonutatud või olematuks vaikitud, kuna nad pakuvad COVID-patsientidele elupäästvat ravi.

Dr Robert Malone, kes avastas RNA transfektsiooni in vitro ja in vivo, ning leiutas 1988. aastal Salki instituudis töötades mRNA vaktsiinid, luges ette tippkohtumise deklaratsiooni.

Arstide deklaratsioonis” öeldakse:

Meie, maailma arstid, olles ühtsed ja lojaalsed Hippokratese vandele, andes aru, et arsti elukutse sellisena, nagu me seda teame, seisab teelahkmel, oleme sunnitud kuulutama järgmist;

ARVESTADES, et meie ülim vastutus ja kohustus on kaitsta ja taastada meditsiini väärikus, terviklikkus, selle professiooni kunst ning teadus;

VÕTTES ARVESSE, et meie patsientide eest hoolitsemise võime on enneolematu rünnaku all;

ARVESTADES, et avaliku sektori poliitikakujundajad on otsustanud peale sundida „kõigile sobiva” ravistrateegia, mille tagajärjeks on tarbetud haigestumised ja surmad, selle asemel, et säilitada põhimõtted individuaalsest ja personaalsest lähenemisest patsientide eest hoolitsemisele, mis on osutunud ohutuks ja tõhusaks;

ARVESTADES, et arstid ja teised tervishoiuteenuse osutajad, kes töötavad eesliinil, kasutades oma teadmisi epidemioloogiast, patofüsioloogiast ja farmakoloogiast, on sageli esimesed, kes määravad kindlaks uued, potentsiaalselt elupäästvad ravimeetodid;

ARVESTADES, et arste heidutatakse üha enam osalemast avatud erialases diskursuses ja mõttevahetuses uute ja esilekerkivate haiguste kohta, mis ei ohusta mitte ainult arstikutse olemust, vaid mis veelgi olulisem – ja veelgi traagilisemalt – meie patsientide elu;

ARVESTADES, et apteekide, haiglate ja rahvatervise ametkondade tõkete tõttu ei saa tuhanded arstid oma patsientidele ravi osutada, mistõttu enamus tervishoiuteenuste osutajaid ei suuda oma patsiente haiguste ees kaitsta. Arstid soovitavad nüüd oma patsientidel lihtsalt koju minna (võimaldades viirusel paljuneda) ja haiguse halvenedes naasta, mille tagajärjeks on sajad tuhanded tarbetud surmajuhtumid ravi ebaõnnestumise tõttu;

See ei ole ravimine. See ei ole hoolimine. Selline poliitika võib tegelikult kujutada inimsusevastast kuritegu.

SEEGA:

OTSUSTATI, et arsti ja patsiendi suhe tuleb taastada. Meditsiini keskmes on see suhe, mis võimaldab arstidel oma patsiente ja nende haigusi kõige paremini mõista, sõnastada ravi, mis annab parima võimaluse edu saavutamiseks, samal ajal kui patsient on nende hoolduses aktiivne osaleja.

OTSUSTATI, et poliitiline sissetung meditsiinipraktikasse ning arsti ja patsiendi suhtesse peab lõppema. Arstidel ja kõigil tervishoiuteenuste osutajatel peab olema õigus praktiseerida meditsiini kunsti ja -teadust, kartmata kättemaksu, tsensuuri, laimamist või distsiplinaarmeetmeid, sealhulgas litsentsi ja haiglaõiguste võimalikku kaotamist, kindlustuslepingute lõpetamist ja valitsusasutuste ning -organisatsioonide sekkumist — mis takistavad meil veelgi enam abi vajavate patsientide eest hoolitsemist. Rohkem kui kunagi varem tuleb kaitsta õigust ja võimet vahetada objektiivseid teaduslikke tulemusi, mis edendavad meie arusaamist haigustest.

OTSUSTATI, et arstid peavad kaitsma oma õigust ravi välja kirjutada, järgides esmalt põhimõtet, MITTE KAHJUSTADA PATSIENTI. Arstid ei tohi piirata ohutu ja tõhusa ravi määramist. Need piirangud põhjustavad jätkuvalt tarbetuid haigusi ja surma. Patsientide õigused tuleb pärast iga võimaluse riskidest ja eelistest täielikku teavitamist nende ravimeetodite saamiseks taastada.

ON OTSUSTATUD, et kutsume maailma arste ja kõiki tervishoiuteenuste osutajaid ühinema meie ülla eesmärgiga, püüdes taastada meditsiinipraktika usaldusväärsuse, terviklikkuse ja professionaalsuse.

ON OTSUSTATUD, et kutsume maailma teadlasi, kes on pädevad biomeditsiinilistes uuringutes ja järgivad kõrgeimaid eetilisi ja moraalseid norme, nõudma õigust viia läbi ja avaldada objektiivseid empiirilisi uuringuid, kartmata kättemaksu oma karjääri, maine ja elatusvahendite kahjustamise läbi.

ON OTSUSTATUD, et kutsume üles patsiente, kes usuvad arsti ja patsiendi vahelise suhte olulisusse ja võimesse olla nende hoolduses aktiivsed osalejad, nõudma juurdepääsu teaduspõhisele arstiabile.

Liberty Councel’i asutaja ja esimees Mat Staver on öelnud: „Neid meditsiinitöötajaid on tsenseeritud ja ähvardatud lihtsalt Hippokratese vande järgimise eest, selle eest, et nad ei kahjustaks oma patsiente. Läbi ajaloo on esialgu tsenseeritud paljusid läbimurdelisi avastusi, mis hiljem on muutunud heaks teaduseks. On viimane aeg lõpetada meditsiiniline tsensuur ja anda arstidele ja teadusekspertidele vabadus, mida nad õigustatult väärivad”.

Allikas: Thousands of medical professionals declare COVID policies “Crimes Against Humanity”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused