Ungari: nii Balkani trassil kui ka Kesk-Ameerikas on migrantide voolu taga Soros Express

Rubriik Maailm On
©AP/Scanpix
Ungari kaitseb oma piiri migrantide eest võimsalt.

Ungari immigratsioonivastane valitsus hoiatab jätkuvalt, et rändekriisi taga on suuremastaabiline kuritegelik projekt ehk Soros Express.

Ungari valitsus on suurendanud valmisolekut Ungari lõunapiiril pärast hiljuti toimunud ebaseaduslike sisserändajate vägivallaakte Bosnia ja Horvaatia piiril, teatas Ungari parlamendi esindaja Lajos Kosa laupäeval Lõuna-Ungari linnas Mohacsis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Bosnia ja Horvaatia piiril Bihacis aset leidnud rünnakud ei tohi siin korduda,” sõnas Kosa ajakirjanikele, kes kohtusid võimuesindajatega Ungari, Serbia ja Horvaatia piiride kokkupuutealal.

Lajos Kosa ütles, et Bihacis kordus sisuliselt sama konflikt, mis leidis aset 2015. aastal Ungari-Serbia piiril. Ta lisas, et ebaseadusliku rännet korraldavad Sorose rahastatavad valitsusvälised organisatsioonid, sillutamaks sisserändajatele teed seadusevastaseks sisenemiseks Euroopa Liitu Bosnia ja Horvaatia piiril.

Kosa sõnul ootab praegu  Balkani marsruudil Lääne-Euroopasse pääsu umbes 70 000 sisserändajat. Ainuüksi reedel tõrjus Ungari politsei piiripunktidest 23 siseneda soovijat. “Politseihelikopterid patrullivad Serbia piiril ja elektroonilised seadmed jälgivad teisel pool piiri toimuvat organiseeritud liikumist,” rääkis ta.

Ungari riigisekretär Szilard Nemeth ütles, et piirile võidakse vajadusel saata 24 tunni jooksul 1200 sõdurit ja veel 1100 sõdurit 72 tunni jooksul.

Pühapäeval Kossuth Radio’ile rääkides ütles Lajos Kosa, et sisserände vastased meetmed on vajalikud ja õiged ning leidnud toetust enamuselt erakondadelt.

“Sisserändajate mass Balkani trassil Euroopasse ja tuhanded Kesk-Ameerika sisserändajad, kes sõidavad Soros Expressi kaudu Ameerika Ühendriikidesse, on rändevoogude jaoks mõeldud projekt,” ütles Fidesz-KDNP parlamendirühmade esindaja Istvan Hollik pühapäeval pressikonverentsil.

“Sorose ämblikuvõrk ja sellega seotud poliitilised jõud üritavad muuta rände seaduslikuks ja automaatseks, samas kui riikide riigid sunnitakse loovutama oma piiride kaitsmise õigust,” selgitas ta, lisades, et sõltumata jõududest, millega riik peab võitlema, toetavad Ungari valitsus ja parlament Ungari rahva tahet, mida väljendati 8. aprilli üldvalimistel.

“Sorose võrgustik teeb jõupingutusi sisserändajate ümberpaigutamiseks mitte ainult Euroopas, vaid ka USA-s, liigutades Soros Expressiga tuhandeid inimesi,” ütles Istvan Hollik. “Rahvusvahelise meedia tähelepanu kaasa haarates tahavad nad Ameerika Ühendriikide võime provotseerida, tekitades konflikte, et sundida USA võime loobuma oma õigusest enesekaitsele – nagu nad üritasid teha ka 2015. aastal Ungaris Roszkes, kus Serbia poolelt toimus organiseeritud migrantide rünnak.”

“Sorose võrgustik püüab ÜRO-s, Brüsselis ja Euroopa Parlamendis näidata rännet kui põhilist inimõigust,” sõnas Hollik. Ta lisas, et see globalistide seltskond soovib muuta Euroopa sisserändajate mandriks ja destabiliseerida USA migratsioonivastast valitsust.

Allikas: Voice of Europe

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused