Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

ÜRO hakkab koostama „musta nimekirja“, kuhu kantakse ennekõike traditsioonilise pere kaitsjad

-
13.02.2021
Homoagenda pealetungil. (Foto: Scanpix)

ÜRO inimõiguste büroo plaanib koostada ülemaailmset nimekirja kõigist isikutest ja organisatsioonidest, kes mingilgi moel seisavad vastu LGBT-ideoloogiale.

Poliitikud, usklikud, erinevad organisatsioonid kogu maailmas, kes seisavad elu ja perekonna kaitsel, pannakse ÜRO inimõiguste büroo „musta nimekirja“. Nimekiri võib saada aluseks sanktsioonide kehtestamisele ning muuta traditsioonilise perekonna kaitsjad lihtsamini rünnatavaks, seda ka füüsiliselt.

„Kes on need, kes väidavad, et LGBT-isikute inimõiguste kaitsjad edendavad nn sooideoloogiat?“ seisab jaanuaris ÜRO inimõiguste büroo poolt esitatud üleskutses, mis on peamiselt adresseeritud LGBT-ühendustele. Muuhulgas küsib ÜRO inimõiguste büroo näiteid „poliitikute ja/või usujuhtide väljaütlemiste või avalduste kohta“, mis vastustavad LGBT õigusi.

„Millised on nende peamised argumendid? Kas nende tegevus LGBT-isikute inimõiguste mahasurumisel on olnud tõhus? Kas nende strateegiad mõjutavad otseselt või kaudselt ka naiste ja laste inimõigusi?“ seisab üleskutses.

Samas halvustab ÜRO inimõiguste büroo oma üleskutses elu ja perekonna kaitsjaid ning nimetab neid vandenõuteoreetikuteks. Nn sooteooria ei ole ÜRO meelest mitte ideoloogia, vaid vaieldamatu tõsiasi. Sugu olevatki vaid „sotsiaalne konstruktsioon“.

Seega tahab ÜRO inimõiguste büroo koguda kokku elupooldavate ja traditsioonilist perekonda toetavate liikumiste „narratiivid“, mis vastustavad sooideoloogiat, kuna neid nn narratiive kasutatavat ÜRO väitel „vägivalla õhutamiseks ja diskrimineerimiseks seksuaalse orientatsiooni ning sooidentiteedi alusel ning need mõjutavad LGBT-isikute seksuaalseid ja reproduktiivõigusi“.

Eriti keskendutakse religioossetele elupooldavatele ja traditsioonilist perekonda toetavatele liikumistele. Üleskutses palutakse koguda „näiteid sookontseptsiooni kasutamise kohta religioossetes narratiivides või traditsiooni, traditsioonilisi väärtusi või perekonda kaitsvates narratiivides“, mis on vastuolus uute LGBT-seaduste ja strateegiatega.

Lisaks küsitakse teavet usuvabaduse, veendumus- ja südametunnistusevabaduse kaitsmise kohta, mis ÜRO inimõiguste büroo arvates piirab „LGBT-isikute rahulolu inimõigustega (sealhulgas seksuaalseid ja reproduktiivõigusi)“.

Saadud teavet kasutatakse ÜRO sõltumatu eksperdi järgmise aruande koostamisel, mis on suunatud vägivalla ja seksuaalse sättumuse ning sooidentiteedi alusel toimuva diskrimineerimise vastu.

Sarnaste „mustade nimekirjade“ koostamise ideega on tuldud välja ka varem. Näiteks esitasid USA demokraadid möödunud aastal kongressile eelnõu umbes samasuguse rahvusvahelise nimekirja koostamiseks, millega sooviti sanktsioneerida kõiki LGBT-õigusi vastustavaid välismaalasi. Samas on selliste vihanimekirjade koostamist ka teravalt kritiseeritud.

Allikas: Life Site News