USA demokraadid on pimedas vihas Trumpi vastu otsustanud Ameerika ajaloolise rahvavõimu hävitada

Maailm,
Hunter Biden

Möödunud nädala neljapäeval otsustas USA esindajatekoda, et president Donald Trumpi tagandamisprotsessiga jätkatakse avalikult. Otsuse poolt hääletas 232 demokraati, vastu olid kõik vabariiklased ja kaks demokraati (196). Fox Newsi kolumnist ja poliitiline aktivist David N. Bossie kirjutab, et sellega kuulutasid demokraadid välja sõja, millele vabariiklastel on aeg vastata omapoolse sõjakuulutamisega.

Demokraadid on otsustanud hävitada riigi, mida kõik selle kodanikud armastavad, ja seda pimedast vihast president Trumpi vastu. Kogu tsirkus ei käi mitte selle ümber, mida Trump valesti tegi – sest ta ei ole teinud midagi niisugust, mis eeldaks tagandamist. Ei, demokraadid kasutavad tagandamisprotsessi, et nõrgestada avalikkuse toetust presidendile, mis ühtlasi viiks tema kaotuseni aasta pärast toimuvatel presidendivalimistel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Demokraadid kuritarvitavad võimu. Sest nad teavad ka ise väga hästi, et neil puudub tegelikuks tagandamiseks piisav alus. Meeleheitel demokraatide võimetus näha oma otsuste taha ja hirm, et ametis hästi hakkama saanud president Trump valitakse tagasi, on hämmastav.

Nad ignoreerivad täielikult küsitluste tulemusi, mille kohaselt ei toeta valijad tagandamisega tegelemist. Kuid demokraadid, keda tõukab tagant Trumpi vastasest vihast põhjustatud meeltesegadus, jätkavad põikpäiselt tagandamisprotsessiga, hoolimata sellega kaasnevatest negatiivsetest tagajärgedest Ameerika rahvale ja nende enda parteile.

On kurb tõsiasi, et möödunud nädalal heaks kiidetud resolutsioon ei ole väärt isegi mitte paberit, millele see trükitud on. Võimalus, et sellest midagi tuleb, on null protsenti. Tegemist on täieliku suitsukattega, millega püütakse vaid rahvast eksitada. Esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi ja teised tema kaasvandenõulased ei peatu mitte millegi ees, nad teevad, mida nad tahavad, sest nende arvates neile reeglid ei kehti. Paraku läheb kallutatud peavoolumeedia Trumpi vastase hüsteeriaga rõõmuga kaasa.

Demokraadid panevad presidendile pahaks 30-minutilist telefonikõnet Ukraina presidendiga. Lokku löömine selle üle, kuidas Trump on kuritarvitanud oma võimu ja seadnud ohtu riigi julgeoleku, on lihtsalt kaval pettemanööver tegelikele eesmärkidele, milleks on ameeriklaste valimisotsuste suunamine demokraatide poolt.

Trump ei ole teinud midagi kriminaalset. USA riikliku julgeoleku nõukogu ametnik Tim Morrison, kes vahendas Trumpi kõnet Zelenskiga,  on tunnistanud vande all, et presidentide vestlus ei puudutanud midagi ebaseaduslikku ja et kõne protokoll on autentne. Kuid sellised kinnitused ei sobi kokku demokraatide võltsnarratiiviga.

Võimalik, et Trumpi vastaskandidaadiks valimistel saab Joe Biden, kelle poja äritegevustes on palju kahtlast. Kui Biden oleks vabariiklane, siis töötaks kümned ajakirjanikud ööpäevaringselt tema tausta ja pojaga seotud skandaali tagamaade uurimisega. Aga et ta on demokraat jätab Trumpi vastane meedia ta rahule. Nad neelavad alla uskumatu väite, et Hunter Bidenile maksti igakuiselt 50 000 dollarit või rohkemgi tegevuse eest Ukraina riikliku gaasiettevõtte juhatuses. Seda hoolimata tõsiasjast, et Hunteril puudus igasugune ekspertiis Ukraina maagaasi osas. Lisaks, kui demokraadid tahavad uurida telefonikõnesid, siis peaks Trump avalikustama ka Obama ja endise asepresidendi Joe Bideni telefonivestlused Venemaa, Ukraina ja Iraani liidritega.

Senati vabariiklased peavad nüüd looma ühisrinde ja andma vastulöögi. Tegemist ei ole tavapärase olukorraga. Tegemist ei ole president Nixoni tagandamisega 1974. aastal või president Clintoni tagandamiskatsega 1998. aastal, kus mõlemal puhul oli selgelt olemas seadusevastane tegutsemine. Praegu näeme me poliitilist vandenõud president Trumpi ja tema 63 miljoni valija vastu ja seda põhjusel, et demokraadi kardavad valimistel uuesti lüüa saada.

Pildil: Joe ja Hunter Boden (EPA/Scanpix)

Allikas: Fox News

Refereeris Triin van Doorslaer

2 commentsOn USA demokraadid on pimedas vihas Trumpi vastu otsustanud Ameerika ajaloolise rahvavõimu hävitada

  • Jüri Kukk

    Nuhkijale: Triin on loo tõlkija, allikas on Fox News. Ehk siis lugu on tõlgitud Fox Newsist. Paluks selgeks teha mõiste “refereeris”.

  • Avatar

    Austatud autorile ja ka teistele kes seda loevad. Viimane aeg oleks aru saada, et USA kontekstis on narratiiv demokraadid ja vabariiklased juba ammu iganenud arusaam. Juba peale Kennedy mõrva (lugemiseks: Jim Marrs – Plot that killed Kennedy) kadus sisuline vahe nende kahe partei vahe. Hetkel juhivad MÕLEMAT parteid isikud kellede taskus on passid topeltkodakondsusega ja keda EI huvita Ameerika Ühendriigid kui sellised vaid lihtsalt kohaliku rahva ja riigi paljaks koorimine.
    Pole küll tuttav sellise nimega nagu artikli all seisab ehk Triin van Doorslaer, kuid tundub, et tegu on vägagi rohelise/kogenematu kirjutajaga poliitika teemadel. Plussiks tundub olevat suhteliselt adekvaatselt pandud küsimus – Trump kõned ei ole “sutisevad püssid” aga Bideni omad on pigem juba ipriidi rünnak Verduni all – või kuhugi sinna kanti. Samuti on tore, et autor suhtub asjasse adekvaatselt ja ei lahmi kumbagi kanti.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused