USA: inimesed, kes annavad tunnistusi valimispettuste kohta, vajavad tunnistajakaitset

Maailm,
- Updated
Valimistejärgne USA.

President Trumpi jurist Sidney Powell ütles reedel intervjuus Newsmaxile, et hetkest, mil Trumpi kampaaniameeskond avalikustab tõendid valimispettuse kohta, vajab terve hulk inimesi ilmselt tunnistajakaitset.

Saatejuht Howie Carr küsis Powellilt, millal võib näha presidendi meeskonna kohtuasjades positiivseid arenguid. Powell vastas, et järgmisel nädalal tullakse välja tõenditega pettuste kohta. „See oli väga laiaulatuslik, hoolikalt planeeritud, hästi rahastatud ja kõik üritavad selle paljastamist takistada,“ ütles ta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Powelli sõnul kasutati võltsimisteks erinevat hääletustarkvara ja seda mitte ainult presidendivaimistel. Tema arvates kasutati seda ka näiteks Michiganis vabariiklaste senatikandidaadi John James vastu ja Virginia esindajatekoja kandidaadi Leon Benjamini vastu. „Ma arvan, et seda tehti kõigi väga tugevate vabariiklastest kandidaatide puhul,“ väitis Powell.

Ühtlasi kinnitas ta, et Trumpi meeskonnal on mitmeid kindlaid tõendeid ja tunnistajaid. „Ja on võimalik, et vajame nende jaoks tunnistajakaitset.“

Powell on korduvalt rääkinud sellest, kuidas hääletustarkvara ja valimisametnike abiga oli võimalik kanda Trumpi hääli üle Bidenile. Tema väitel on Trumpi meeskonnal kindlaid tõendeid ka selle kohta, et valimas „käisid“ surnud inimesed, millest on rääkinud ka mitmed teised, seda näiteks Pennsylvanias.

Toetudes olemasolevatele andmetele usub Powell, et Bidenile kanti üle umbes 7 miljonit Trumpi häält ja ta usub, et Biden sai kokku vähemalt 10 miljonit valehäält. Ehkki Trumpi meeskond alles tegeleb olemasolevate andmete kinnitamisega, väitis Powell ka seda, et kui kõik osutub vettpidavaks, siis „hääletas“ 2020. aasta valimistel mitu miljonit surnud inimest.

Ühtlasi mainis ta, et inimestele näiteks maksti häälte võltsimise eest.

„Selleks [võltsimiseks] kasutati mitmeid mooduseid. Üks oli algoritm, mida minu arusaamist mööda kasutati kogu riigis, ent ma ei saa seda kinnitada, kuna meil ei ole olnud aega uurida andmeid kogu riigis,“ selgitas Powell. „Ent see oleks üks tüüpiline viis, kuidas seda tehti ja kindlasti on pettus vähem läbipaistev, kui see viiakse läbi igal pool ühtemoodi.“

Allikas: Townhall

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused