Uued avalikustatud e-kirjad tõestavad Joe ja Hunter Bideni korruptiivseid äriskeeme Hiinas

Rubriik Maailm On
©Scanpix
Barack Obama ja isa-poeg Bidenid.

Joe ja Hunter Bideni pettustesaaga jätkub. Hiljuti avalikkuse ette lekkinud Hunter Bideni e-kirjavahetusest selgub muuhulgas ka see, et Ameerika Ühendriikide demokraatide presidendikandidaadi poeg oli aktiivselt seotud võimaliku äritegevuse organiseerimisega suures Hiina ettevõttes.

New York Postis eile avaldatud uued e-kirjad näitavad, et Hunter tegeles Hiinas aktiivselt uute ärivõimaluste otsimisega, mis „pakuksid huvi talle ja ta perekonnale“. Hunter Biden suhtles Hiina suurima erakätes oleva energiaettevõttega CEFC.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ühes 2017. aasta mais Hunterile saadetud kirjas arutatakse kuue inimese tasu ja hüvitiste üle. Hunteri palgaks nimetati „850“ ja kirjas rõhutatakse, et talle on pandud ka teatud ootused, mida veel täpsustatakse.

Ühes e-kirjas on ka „esialgse lepingu“ mustand, kus 80% omakapitalist jagataks võrdselt nelja isiku vahel, kelle initsiaalid viitavad Hunterile ja kolmele teisele kirja saajale. J2cR konsultatsioonifirma esindaja James Gilliari saadetud e-kirjas seisab: „Küsimuste korral olen meelsasti valmis arutama kõiki detaile Zangiga.“ Tegemist on viitega Zang Jian Junile, CEFC endisele tegevjuhile.

Ühes teises 2017. aasta e-kirjas arutab Hunter Biden kokkulepete üle CEFC nüüdseks kadunud juhatuse esimehe Ye Janmingiga. Hunter annab selgelt mõista, et soovib oma pingutuste eest vastuteenet: „Konsultatsioonitasu on üks osa meie sissetulekutest, kuid esimehe ettepanek pakub minule ja mu perele nii suurt huvi põhjusel, et saame olla ühisettevõtte omakapitali osanikud ja saada partneritena osa investeeringute kasumist.“

Bideni Hiina ärihuvisid paljastav kirjavahetus ilmus kõigest 24 tundi pärast seda, kui New York Post oli avaldanud e-kirjad, millest selgus, et Joe Biden oli valetanud, kui kinnitas, et ei ole kunagi rääkinud oma pojaga tolle välismaistest ärisuhetest. Ukraina gaasiettevõtte Burisma nõunik Vadim Požarski tänas 2015. aastal saadetud e-kirjas Hunterit võimaluse eest kohtuda tema isaga, kes oli sel ajal USA asepresident.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused