Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Uus-Meremaa globalistlik isevalitseja väsis ja lahkus

-
19.01.2023
Räsitud Jacinda Ardern.
© Scanpix

Uus-Meremaa peaminister teatas oma lahkumisest. Oma taandumist põhjendades ta sellega, et jõud sai otsa.

Jacinda Ardern on üks Maailma Majandusfoorumi uutest juhtidest, kelle hulka kuuluvad ka Soome Sanna Marin ja mõningate mööndustega meie Kaja Kallas. Sellised lapsiku olemisega, varases keskeas padupahempoolsed tegelased, kes on riikides liidrirolli upitatud ja täidavad kaadritaguste nukumeistrite käske ilma küsimusi esitamata.

Jacinda Arderni vägitükkide hulka võib lugeda Hiinaga võrreldava meditsiiniterrori kehtestamise, karmi karantiini ja elu välja suretamise. Null-viiruse poliitika hoidis nakatumised küll kunstlikult madalal, kuid terve riigi sulgemine nõudis meeletut lõivu nii majanduse, rahvatervise, hariduse kui üldise heaolu mõttes.

Totaalne luku taga istumine ei saa igavesti kesta. Nagu ausad teadlased olid juba pandeemia algul ennustanud, peale elu uuesti avamist lendasid nakatumisnumbrid püstloodis taevasse [2]. Viirus jätkas sealt, kus levimine pooleli jäi, ning haiguse leviku tegi lihtsamaks karantiini vältel vähenenud loomulik immuunsus.

Veel saab Arderni teeneks lugeda tulirelvade ärakorjamise rahvalt, mis võeti ette peale moslemite tulistamist Christchurch’i mošeedes. Kui pahempoolsed aktivistid lootsid, et relvade konfiskeerimisele järgneb suur rahuaeg, siis reaalsuses järgnes viimase kümnendi suurim vägivaldse kuritegevuse laine [3], kuna inimesed olid kurjamite ees kaitsetuks muudetud.

Jacinda Ardernit ülistati rahvusvahelises vasakmeedias kui ajaloo noorimat naispeaministrit. Loomulikult ehtis tema näopilt ajakirja Time esikaant [1,4]. Teda kiideti ja toodi eeskujuks kui uue ajastu valitsejat, üdini globalismitruud naisterahvast.

Aga välismeedia haip ei teinud olematuks oma kodanike kasvavat viha Uus-Meremaa elu muserdava peaministri vastu. Isevalitseja populaarsus langes nii madalale, et ähvardas terve vasakpoolse Tööpartei enne valimisi põhja tõmmata. Sestap pidigi globalistide juhitav nukk-minister suure kahjutundega tähtsast kohast loobuma.

Eestlastele annab selline uudis aga lootust. Tundub, et pimeduse vägede ridades levib peataolek ja energiakadu. Mingil hetkel taandub ka Eesti rahvast painav võõrvalitseja, ükskõik kui tähtsaks ja kuulsaks teda siin maalida üritatakse.

Karl Olaf Rääk

Viited:

[1] How Jacinda Ardern shot to fame as world’s youngest female PM and became a global darling of the left – before her shock resignation as her popularity at home plunged
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11651413/Jacinda-Ardern-resignation-darling-left-facing-massive-election-loss-New-Zealand.html

[2] WHO Global – New Zealand
https://covid19.who.int/region/wpro/country/nz

[3] New Zealand Gun Crime Hits 10-Year High After Strict Gun Confiscation
https://www.westernjournal.com/new-zealand-gun-crime-hits-10-year-high-strict-gun-confiscation/

[4] Karl Olaf Rääk: kas ajakiri Time on Maailma Majandusfoorumi käpikute autahvel?
https://uueduudised.ee/uudis/maailm/karl-olaf-raak-kas-ajakiri-time-on-maailma-majandusfoorumi-kapikute-autahvel/