Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Uus Pariisi noarünnak – järjekordne põhjus anda Eestis võimumandaat massiimmigratsioonivastasele EKRE-le

-
13.05.2018
E.Macron esinemas konverentsil 26.04.18
© AP/Scanpix

Järjekordne noarünnak Pariisis on sündmus, mille puhul ei oska ka rahvuskonservatiiv enam midagi mõistlikku kosta – nagunii Lääne-Euroopa midagi tarka ette ei võta. Kui, siis midagi kosmeetilist.

Prantsusmaa pealinnas laupäeval aset leidnud noarünnaku eest võttis vastutuse sunniitlik äärmusrühmitus Islamiriik, edastas islamistide internetikülgi jälgiv monitooringufirma SITE Intelligence.

“Pariisis läbi viidud pussitamisoperatsiooni sooritas Islamiriigi sõdur,” ütles Islamiriigi esindaja pühasõdalaste uudisteagentuurile Amaq.

“Allahu Akbar!” karjus mees telekanali CNN ja brittide rahvusringhäälingu BBC informatsiooni kohaselt. Uudisteagentuuri AFP andmetel on juhtunuga seoses alustatud terrorismiuurimist.

Prantsusmaa pealinna Pariisi kesklinnas sai laupäeval noarünnakus surma naine ja politsei lasi ründaja maha, teatasid julgeolekuallikad. Veel neli inimest sai haavata, kellest kahe vigastused on rasked, vahendab BNS.

Pariisis on suvi ja turistid tulevad vaatama seda iidset linna, mis vahepeal oli armastuse ja romantika linn. Nüüd on see rindelinn, kus armunud ei pruugi õhtuselt jalutuskäigult naasta, linna südames laiuvad pagulaslaagrid ja mõnes linnajaos on nähtavad peamiselt vaid ebaeuroopalikud värvilised näod. Kurb on see, et Pariisi on selliseks teinud prantslased ise, neegrid ja araablased on ise kohale imbunud, sest keegi neid ei keela.

26. aprillil Pariisis toimunud konverentsil, kus osalesid 70 riigi esindajad, tõdeti, et terrorismiga võitlemiseks napib vahendeid, rääkimata tahtest ja siirast soovist probleemidega efektiivselt tegeleda. Kui aga USA söandab sel teemal Prantsusmaad ja muud Lääne-Euroopat kritiseerida, siis nähvatakse vihaselt, et Ameerika pole meie sõber.

Mõne riigi, nagu Rootsi puhul võib öelda, et seal pole võimalik enam midagi muuta, vähemalt mitte korraliku rekonkistata. Eestis on veel võimalik kätt immigratsioonile ette panna ja kuigi iga päev teeb olukorra hullemaks, võtab EKRE võimule saades vähemalt Maarjamaal võõraste tõrjumise tõsiselt ette!

Täiendatud! Pariisi kesklinnas ühe inimese tapnud ja nelja vigastanud mees oli sündinud Tšetšeenias 1997. aastal, teatas kohtuallikas pühapäeval.