Vägivald jätkub: Londoni kesklinna rassismivastased meeleavaldused kasvasid üle märatsemisteks

Maailm,
©Scanpix
Protestijad muutusid ruttu vägivaldseks ja loopisid politseinike suunas suitsupomme.

Londoni kesklinna meeleavaldused ähvardasid laupäeval kontrolli alt väljuda, kui rassismivastased protestijad ründasid kesklinnas ausambaid kaitsvaid politseinikke, korrakaitsjaid loobiti muu hulgas pudelitega.

Kesklinna oli kogunenud sadu agressiivseid meeleavaldajaid, kuigi Briti siseminister Priti Patel oli ärgitanud inimesi koju jääma.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Varem kardeti võimalikke kokkupõrkeid Briti patriootidega, kess olid teatanud, et tulevad kaitsma linna ajaloolisi monumente. Black Lives Matter meeleavaldus lükati edasi pühapäevale.

Siseminister Patel kirjutas Twitteris, et koroonaviiruse pandeemia ajal seab sadade inimeste kogunemine ohtu kõikide elu.

Olles näinud videolõike linnas vallandunud mürglist, ähvardas siseminister märatsejaid jõuliste meetmetega. “Kõik vägivallatsejad ja vandaalitsejad võivad oodata kohtumist seaduse karmi käega,” hoiatas Patel.

Rassismivastased protestid on juba muutunud vägivalla sünonüümiks. (STT-BNS-UU)

13 commentsOn Vägivald jätkub: Londoni kesklinna rassismivastased meeleavaldused kasvasid üle märatsemisteks

 • Avatar

  Natuke ka siis ajaloolist konteksti – neile kes kaitsevad Churchilli – see selgrootu massimõrvar ja plagiaator alkohoolik tuleks panna häbiposti mitte pjedestaalile. Jsut tema oli see kes aitas viia ellu pankurite plaani tappa järjekordselt MILJONID valgeid Euroopa põliselanikke. Tekib kognitiivne dissonants – eurooplased nutavad kõigi teiste “põliselanike” pärast aga endale raputavad vaid tuhka pähe ja “keerates enanst valgesse linasse sammuvad vapralt surnuaia poole” – parafraseerides vana anekdooti.
  Natuke liha ka kontidele – loeme ja imestame Winston “british mad dog” Chrichilli reaalsemat pilti – mees ja tema õpetaja:
  https://www.realhistorychannel.org/the-evil-professor-frederick-lindemann

  Kes tahab TÕSISELT süveneda siis ka raamat Chruchillist: https://www.realhistorychannel.org/book-orders (kerige alla)

 • Avatar

  Ma ei kaitse ühtegi märatsejat siin, vaid toon välja ekre uute uudiste kallutatuse tegelikust pildist. Mõistan hukka igasuguse vägivalla. Sellega, et mind sildistasid ilma igasuguste vastuargumentideta näitab seda, et oled kaotanud väitluse! 🙂 Jõudu

  • Avatar

   mida need neegrid endast mõtlevad. neile ei meeldi usas prantsusmaal uk. Kes nrid sunnib siin elama. Floyd oli kurjategija kes tuligi peatada. Asju tuleb nimetada õigete nimedega

 • Avatar

  Mis toimub, on tõesti šokeeriv. Aga hoopis teise nurga alt kui lumehelbekesed väidavad. Kas Eestis leiduks julge politseiametnik, kes kommenteeriks neid Õhtulehe artikleid operatiivtöö vaatevinklist: https://www.ohtuleht.ee/1004355/video-kanada-polisrahvaste-liidri-vagivaldne-vahistamine-tekitas-riigis-arutelu-politsei-rassistlike-eelarvamuste-ule https://www.ohtuleht.ee/1004368/atlanta-politseiulem-jai-kinnipidamisel-haavata-saanu-parast-ametist-ilma . Meenub, et isegi Eestis on kinnipeetud auto juhil karmilt keelatud sõidukist väljuda, kogu esmane suhtlus käib läbi allakeeratud küljeakna prao. Teises loos ründab rets politseinikku taseriga. Õhtulehe toimetajate meelest on tegu kangelastega aga normaalse rahumeelse inimese teeb politsei täielik kohitsemine väga murelikuks.

  • Avatar

   Ootasin nati, et äkki mõni politseinik võtab sõna aga võta näpust – kas pole julgeid või ei käi kohalikud kodu-kootud ja karvased ametnikud siin – kas puudub info või “vaherite” poolt pähe taotud poliitpropa ei lase “vaenulikes” kohtades käia – võib ju midagi külge jääda…
   Aga – vastuseks siis – nagu Eesti kohta on öeldud, et autost väljuda EI tohi siis sama reegel kehtib enamuses maailma riikides ja Kanadas (eriti aga USAs) loetakse autost väljumist kallaletungiks politseile. See mida antud uudised loomulikult ei maini siis Kanada “põliselanikud” (määratlus “põlis” sõltub kui kaugele ajaloos tagasi minna aga see on juba pikem teema) ON rünnanud paolitseiametnikke kordades rohkem kui “rassistlikud” valged. See teeb aga politsei ettevaatlikuks ja kui rikub reegleid siis suhtutakse asjasse tõsisemalt. Uudisele lsiatud videos on puudu üks oluline detail – nimelt HÄÄL. Vaadates kui kiiresti ründas politseinik siis võib vabalt eeldada, et lisaks näiliselt mitte eriliselt aktiivsele vastupanule oli tema häälekas vastupanu oluliselt ohtlikum – meenutagem siis meie kalleid kaasmaalasi kes kõvasti purjus olles lubavad mitte ainult politsei aga ka kõik ümberkaudsed verbaalselt – nohh kuidas ma ütlen sedailusti – “läbi võtta” ja “intiimselt suhelda” – pea alati läheb sellne verbaalne rünnak üle ka reaalseks rünnakuks kuna verbaalne osa on enda “pöördesse” viimine, et saada adrenaliini laksust tugev eelis rünnakuks.
   Ei välista täielikult, et need politseinikud olid tõesti eriliselt pahad ja ründasid täiesti süüdimatult autost väljunud lillelast-lumehelbekest põhjendmatult aga nohh – sead lendavad ja ka päike tõsuseb vahest solgiämbrist.

 • Avatar

  Mis selle asja eriti jälgiks teeb, on see, et Trafalgarile oma ajalugu kaitsma tulnud põlisbrittide vastu astunud BLM ja antifa said toetust briti politseilt. Taas kord, politsei tegi koordineeritud koostööd antifa ja BLM-i märatsejatega põlisrahva vastu. Ja siis need sead vinguvad kui mõni nende ebastabiilsetest liitlastest ka nende endi vastu astub. Loodetavasti saavad britid oma valehäbist üle ja hakkavad antifa suurimat tuge, politseid, füüsiliselt hävitama. Omaenda rahva vastu tegutsevad lurjused on seda igati väärt.
  Mõtlemise koht ka Eesti Politseile. Limukad, kes te olete endale kuulsust kogunud korruptsiooni kinnimätsimise, pedofiilide poputamise ja kõiksuguste muude sigadustega – kui te keerate eestlastele selja, siis ei leia te endale uusi liitlasi võõraste näol. Siis lihtsalt vihkavad teid kõik, nii nagu Suurbritannias praegu juhtunud on.

 • Avatar

  Siin on küll fakte totaalselt moonutatud. Agressiivsus oli paremradikaalide poolt kellest pooled olid purjus ning provotseerid politseid. Paljud paremradikaalidest agressoritest olid jalgpallihuligaanide võrgustikust ning kelkisid natsisümboolikaga ja urineerisid kuhu juhtus. Rassismivastased kogunemised olid eranditult rahumeelsed – vaadake kogu Briti meedia läbi.

 • Avatar

  Huvitav kohe kuidas uued uudised suudab tõde väänata…

  bbc kirjeldab ika kudiagi mud moodi uudist. Et need märatsejad ja lõhkujad on ikka need suured konservatiivid ja paremäärmuslased.. 😀
  https://www.bbc.com/news/uk-53031072

  • Avatar
   Scepticus Uscumatus

   Kas valged britid tõid märatsemised Ameerikast Euroopasse üle? Kas nemad lõhkusid Churchilli monumenti? Vaata väheke meedia pilte, ainult mustad ja nende valged nunnutajad ongi tänavatel agressiivsed. Siin Uutes on ühe loo juures pilt neegrimammist, kes valget naispolitseinikku ründab. Sina oled muidugi vasakpoolne ja kaitsed neegrimöllu.

   • Avatar

    Ma ei kaitse ühtegi märatsejat siin, vaid toon välja ekre uute uudiste kallutatuse tegelikust pildist. Mõistan hukka igasuguse vägivalla. Sellega, et mind sildistasid ilma igasuguste vastuargumentideta näitab seda, et oled kaotanud väitluse! 🙂 Jõudu

  • Avatar

   Sa usaldad BBC-d, päriselt ka või 😀 Big Black Cocks on seda tõde väänanud juba aastakümneid, sellega iga kord ka vahele jäänud ja ullikesed nagu sina ikka veel usuvad. Sa peaks arstiga rääkima, selline seisund võib olla meditsiiniline.

  • Avatar

   Sander ei näe, mida neegrikaabakad ja nende valged pe..elakkujad tänavatel teevad-ikka on valged süüdi, need, kes tahavad oma kodumaad sissetungiva musta rämpsu eest kaitsta.
   Sander, mine koos antifaplikakestega, ehk saad seal rahulduse.

  • Avatar

   Kuidas siis tegelane Sander seletab asjaolu et tema enda viidatud BBC “ika kudiagi mud moodi” uudises konservatiivid ja paremäärmuslased panevad kujule blm sildi? Või kannavad mingi neegri pilti nagu breznevi oma? Sander…

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused