Vahemeres uppusid naised ja lapsed – probleem pole mitte puudulikus päästmises, vaid teeleasumises

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Vahemere inimohvrid jäävad migratsiooni õhutajate hingele.

Vahemeres uppusid taas migrandid – vasakliberaalid sooviksid kindlasti seda seostada vajadusega neid päästa, kuid normaalsed inimesed peaksid tegema kõik, et ülerahvastatud alused üldse lõunakaldalt ohtlikule teekonnale ei läheks.

Nende surmade eest vastutavad otseselt need, kes on ebaseaduslikku migratsiooni tagant õhutanud, sealhulgas vabaühendused, kes teevad oma pistelist päästmist ja ergutavad inimkaubitsejaid uusi alused kaldast lahti lükkama – sealhulgas ka kurikuulus piraadikapten Carola Rackete.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sügistormides Vahemeri pole koht, kus poliitilisi ja ideoloogilisi multikultiplaane hauvad vasakliberaalid peaksid inimeludega mängima, julgustades massimigratsiooni ja inimkaubandust tagant.

Itaalia Lampedusa saare juures läks põhja umbes 50 migrandiga väikelaev ning veest on kätte saadud 13 naise surnukeha, teatas Itaalia rannavalve esmaspäeval.

Uppunutest mõned olid lapseootel. Jätkuvalt on kadunud tosinkond inimest, kelle seas on arvatavasti veel rasedaid naisi ja kaheksa last.

Rannavalvurid ja tolliametnikud kiirustasid appi saarest kuue meremiili kaugusele veidi pärast keskööd, kui ülerahvastatud väikelaev oli juba kreenis.

Päästelaevade lähenedes ajasid halb ilm ja laevas olnute äkiline liikumine aluse ümber, lisas rannavalve teates.

Itaalia ajakirjanduse andmeil alustas laev teekonda Tuneesiast. Pardal olid tuneeslased ja Sahara tagant pärit aafriklased.

2016. aastast alates on uppunud või kaduma läinud vähemalt 19 000 paadipõgenikku, kes üritasid tulla üle Vahemere Põhja-Aafrikast Euroopasse, näitavad Rahvusvahelise Rändeorganisatsiooni andmed.

2019. aastal on Vahemerel hukkunud 1041 paadipõgenikku, lisas ühendus.

See on signaal kõigile Racketedele – just nende tegevuse tagajärjel võtab meri oma osa.

2 commentsOn Vahemeres uppusid naised ja lapsed – probleem pole mitte puudulikus päästmises, vaid teeleasumises

 • Avatar

  Karm tõde on selles, et nende surmade eest vastutame päris otseselt meie kõik – terve Eesti rahvas ja riik. Sest nagu ikka – pealtnäha on kõik selge – igasorti Soroste (ja muude internatsionaalsete pankurite) rahastatud vabaühendused on need kes neid ebaseaduslikult Europpase tassivad.
  Aga probleem on sügavamal – kes/mis pani need rahvamassid liikvele? Liikvele pani need massid USA/EU poolt juhitud NATO kes räigelt sekkuvad sealsete riikide sisellu. Pommitavad kiviaega (kui tsiteerida üht tuntud poliitikut), sekkuvad valimistesse, röövivad pankade kaudu kohalikke ressursse jne jne. See kõik on see mis paneb need massid peamiselt liikuma.
  Sest üks narratiiv millest rääkida EI TAHETA on KÄTTEMAKS. Nad tulevad siia meile kättemaksma just selle eest. Nende jaoks oleme meie AGRESSORID ja neid EI koti kes on meie poliitikud – nende jaoks vastutavad selle eest meie kõik. Meie läänelik “heaolu” süsteem on vaid kirsikeseks tordil mis siia tulemise veel lisaks meeldivaks teeb.

  Ehk lahendus – NATO tuleb reorganiseerida ja KÕIK Euroopa riikide relvastatud üksuses välja tuua Aasiast ja Aafrikast. NATO tööks peab olema (antud olukorras) Euroopa piiride kaitse mitte aga interventsionism mujal maailmas.
  Enne midagi ei muutu janeed õnnetud neegused muudkui tulevad ja tulevad ja jäävadki tulema kuni selle hetkeni kui valgeid eurooplasi enam ei ole ja Euroopa muutub samasuguseks klooaagiks kui MEIE abiga/vaikival nõusolekul on muudetud see kurikuulus kolmas maailm.

 • Avatar
  kas mart helme

  oskab midagi öelda, Vasta
  Nii on
  Sobimatu
  07.10.2019 21:50:26
  Neid küsimusi tahaks niiväga Siseministrilt M. Helme käest küsida, sest tema peaks või vähemalt võiks teada, kes nad on, miks nad siin on ja kuidas siia üldse sattusid. Mina valisin muide Ekre ja mul on täiesti õigus enda valitud partei esimehele neid küsimusi esitada, sest ma ei ole rahul sellega, mida meile lubati. Kui Hr. siseminister ütleb, et see ei ole nii lihtne teema ja ainiti ei ole kõik tema võimuses, siis krt ma küsin, mis point on üldse mingi minister olla, kui tal pole võimu teiste alluvate üle kehtestamiseks ja meil juhivad tegelikult asja ametnikud, kes täidavad kellegi teiste käske(Ref). Pelgalt alkoaktsiisiga ja mõne väiksemaga veel, ei tunne teie toetajad seda, mida tegelikult teilt oodatakse. Me tahame reaalseid tegusid näha ka immigratsioonivallas, kus lihtinimesele ei teki tunnet, nagu Rootsi ja Soome on siia kolinud. Me soovime…ei-ei Me nõuame, kui teie erakonna toetajad ühiselt, et võtaksite resoluutselt ette need sisseimbunud migrandid ja tegutseksite vastavalt, nagu olete meile kui teie valijatele korduvalt lubanud. “räägime asjast” jah ma kuulan teie saadet pidevalt räägite liialt üldiselt, kuid tahaks juba tulemusi ja vähemalt aktiivsemat tegutsemist näha, muidu jõuab Eestimaa enne mustaks värvuda, kui teie ärkate! Saan aru, et muidki pakilisi teemasid teil käsil, kuid selle teemaga ei saa pikalt venitada!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused