Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vahemeres uppusid naised ja lapsed – probleem pole mitte puudulikus päästmises, vaid teeleasumises

-
07.10.2019
Vahemere inimohvrid jäävad migratsiooni õhutajate hingele.
© Reuters/Scanpix

Vahemeres uppusid taas migrandid – vasakliberaalid sooviksid kindlasti seda seostada vajadusega neid päästa, kuid normaalsed inimesed peaksid tegema kõik, et ülerahvastatud alused üldse lõunakaldalt ohtlikule teekonnale ei läheks.

Nende surmade eest vastutavad otseselt need, kes on ebaseaduslikku migratsiooni tagant õhutanud, sealhulgas vabaühendused, kes teevad oma pistelist päästmist ja ergutavad inimkaubitsejaid uusi alused kaldast lahti lükkama – sealhulgas ka kurikuulus piraadikapten Carola Rackete.

Sügistormides Vahemeri pole koht, kus poliitilisi ja ideoloogilisi multikultiplaane hauvad vasakliberaalid peaksid inimeludega mängima, julgustades massimigratsiooni ja inimkaubandust tagant.

Itaalia Lampedusa saare juures läks põhja umbes 50 migrandiga väikelaev ning veest on kätte saadud 13 naise surnukeha, teatas Itaalia rannavalve esmaspäeval.

Uppunutest mõned olid lapseootel. Jätkuvalt on kadunud tosinkond inimest, kelle seas on arvatavasti veel rasedaid naisi ja kaheksa last.

Rannavalvurid ja tolliametnikud kiirustasid appi saarest kuue meremiili kaugusele veidi pärast keskööd, kui ülerahvastatud väikelaev oli juba kreenis.

Päästelaevade lähenedes ajasid halb ilm ja laevas olnute äkiline liikumine aluse ümber, lisas rannavalve teates.

Itaalia ajakirjanduse andmeil alustas laev teekonda Tuneesiast. Pardal olid tuneeslased ja Sahara tagant pärit aafriklased.

2016. aastast alates on uppunud või kaduma läinud vähemalt 19 000 paadipõgenikku, kes üritasid tulla üle Vahemere Põhja-Aafrikast Euroopasse, näitavad Rahvusvahelise Rändeorganisatsiooni andmed.

2019. aastal on Vahemerel hukkunud 1041 paadipõgenikku, lisas ühendus.

See on signaal kõigile Racketedele – just nende tegevuse tagajärjel võtab meri oma osa.