Väide Itta liikuvast Poolast on euroföderalistide vale, et laimata USA-t peamiseks liitlaseks pidavat valitsust

Maailm,
©ZUMAPRESS.com
Poolal on Kremliga liiga palju ajaloolisi vastasseise, et ükski valitsus riiki kunagi Itta suunata võiks – seega opositsioon lihtsalt valetab.

Uudistest tasub alati lugeda seda, mis on peidus ridade vahel – nüüd ka Poola sõnumitest.

BNS kirjutab Macroni-meelsele agentuurile France Presse toetudes, et Poola opositsioonierakondade liit alustas laupäeval oma Euroopa Parlamendi valimiste kampaaniat sõnumiga, et valitsev Seadus ja Õiglus (PiS) võib riigi Euroopa Liidust välja viia.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Jälgides Poola kokkupõrkeid föderalismimeelse Euroopa Komisjoniga, võib see nii tunduda küll, kuid ometigi pole see tõsi, sest ka selles riigis maksab see, mida on öelnud EKRE – “ei” Euroopa föderatsioonile, “jah” suveräänsete rahvusriikide EL-ile! Polexit ja Estexit tulevad jutuks alles siis, kui Brüssel hakkab impeeriumi looma!

Oluline ongi siin ka AFP uudises sisalduv lause: “Kuigi PiS ei ole kunagi kutsunud Poolat EL-ist lahkuma, püüdleb erakond detsentraliseerituma EL-i poole.” Poola võitleb hoopis jõuliselt selle vastu, et liikmesriikidelt kõik õigused tasapisi Brüsselisse ära korjatakse!

“Poola on kas üks Lääne liidreid või triivib Itta,” väitis liberaalse Kodanikeplatvormi (PO) esimees Grzegorz Schetyna. Tegemist on ilmselge hirmutamisega, sest just praegune Poola valitsus on tugevdanud sidemeid NATO ja eriti USA-ga, soovides riigi territooriumile sõjalise bloki suuremaid üksusi, võimsamat relvastust ja juhtimissüsteeme.

Mitte miski ei viita Itta liikumisele, seda enam, et poolakad on Kremli suhtes lepitamatud nii Katõni massimõrva pärast, mille osas Venemaa on vaid poole suuga vabandanud, samuti ka riigi kõrgema juhtkonna ülikahtlase hukkumise pärast Smolenski lähedal 2010. aastal.

Ilmselt ongi vahe selles, et opositsioon orienteerub Merkeli, Macroni ja Junckeri EL-ile, tänane Varssavi valitsus aga Ameerika Ühendriikidele ja Visegradi blokile. Mingit Itta liikumist ei toimu, see on vaid üks euroliberaalide hirmutamistaktikast enne europarlamendi valimisi.

Kogu süüdistustelaine Varssavi pihta on alanud ühest lihtsast asjast – Poola ei luba massiimmigratsiooni oma maale ja see on rändepakti-Brüsseli marru ajanud. Opositsioon mängib lihtsalt Euroopa Komisjoni nootide järgi.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused