Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vasakliberaalide “kangelanna” kaitses naist ja tütreid elektrikaabliga peksnud afgaani

-
13.08.2018
Need on mehed, kelle mentaliteeti “lumehelbeke” Elin Ersson kaitses.
© Reuters/Scanpix

Vasakliberaalide sünnitatud “kangelased”, nagu lennukis afgaani väljasaatmist takistanud Rootsi “lumehelbeke” Elin Ersson, sarnanevad väga nõukaaja “kangelastega”, nagu Pavlik Morozov.

Väljaanne Nyheter Idag kirjutas 9. augustil avaldatud artiklis, et 52-aastane afgaan, kelle Rootsist välja saatmist Ersson takistas, on paistnud silma jõhkra perevägivallaga ning selles ka Rootsi kohtu poolt süüdi mõistetud, vahendab ERR.

Näiteks olevat mees piitsutanud oma naist ja kaht tütart elektrikaabliga. Samuti peksis ta oma naise pead vastu põrandat. Perevägivalla eest tuli mehel ka üheksa kuud Rootsi vanglas viibida.

Perevägivald ja selle eest määratud kohtuotsus polevat olnud otseselt põhjuseks, miks meest riigist välja saadeti, vaid see otsus tulenes ilmselt migratsiooni käsitlevatest seadusesätetest.

Ersson ise on hiljem tunnistanud, et ei teadnud, kellega mehe näol on täpsemalt tegu, ning ta lähtus eelkõige põhimõttest, et Rootsi riik ei tohiks kedagi saata tagasi sõjast haaratud riiki nagu Afganistan.

Tundub, et lillelaps ei jaga ise poliitilisest olukorrastki midagi, sest kuigi tegu on sõdiva riigiga, on selles olemas ka läänemeelse valitsuse kontrollitav ala. Pealegi ei ole naiste õigusi jalge alla tallava mehe koht kusagil mujal, kui seal, kus sellised jõhkardid ilmselt ise sõja alustasid – tema teguviis oma pere naisliikmete vastu on ilmselgelt talibi oma.

Tudengit ennast võib Rootsi seaduste kohaselt ähvardada lennuohutusreeglite rikkumise eest rahatrahv või isegi lühiajaline vangistus, lisab ERR.