Vasakpoolne poliitik tervitab sakslaste väljasuremist

Maailm,

Saksamaa suuruselt kolmas erakond on Vasakpartei, mis on osaliselt ehitatud kunagiste Ida-Saksamaa kommunistide riismetele. Selle esimees Gregor Gysi teatas Youtube’i videos, et kõik sakslased on natsid ja nende väljasuremine oleks hea.

“Igal aastal sureb rohkem sakslasi, kui neid sünnib,” ütleb Gysi videoklipis. “See on väga hea. Natsid ei ole järglaste saamises eriti edukad. Just sellepärast ongi meil vaja rohkem immigratsiooni välisriikidest.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Saksamaa põlisrahvastiku iive on üks maailma madalamaid, jäädes 0,9 ja 1,1 vahele. Sama tempo jätkudes on sakslased 2100. aastaks väljasuremise äärel.

Videos kutsub Gysi inimesi protestile “Parem elu ilma natsideta”. Tema sõnul on Saksamaal oma ajaloo tõttu kohustus hoolitseda riiki jõudnud pagulaste heaolu eest. Samuti peaks teised Euroopa riigid vastu võtma rohkem immigrante.

Viimaks nimetab Gysi kõiki sakslasi natsideks, naerab nende madala iibe üle ja näitab välja rõõmu sakslaste väljasuremise üle. Gysi ise on juudi päritolu, mistõttu sakslaste väljasuremine teda isiklikult ei puudutaks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused