Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vasakpoolne poliitik tervitab sakslaste väljasuremist

-
21.07.2015
Laadime sisu...

Saksamaa suuruselt kolmas erakond on Vasakpartei, mis on osaliselt ehitatud kunagiste Ida-Saksamaa kommunistide riismetele. Selle esimees Gregor Gysi teatas Youtube’i videos, et kõik sakslased on natsid ja nende väljasuremine oleks hea.

“Igal aastal sureb rohkem sakslasi, kui neid sünnib,” ütleb Gysi videoklipis. “See on väga hea. Natsid ei ole järglaste saamises eriti edukad. Just sellepärast ongi meil vaja rohkem immigratsiooni välisriikidest.”

Saksamaa põlisrahvastiku iive on üks maailma madalamaid, jäädes 0,9 ja 1,1 vahele. Sama tempo jätkudes on sakslased 2100. aastaks väljasuremise äärel.

Videos kutsub Gysi inimesi protestile “Parem elu ilma natsideta”. Tema sõnul on Saksamaal oma ajaloo tõttu kohustus hoolitseda riiki jõudnud pagulaste heaolu eest. Samuti peaks teised Euroopa riigid vastu võtma rohkem immigrante.

Viimaks nimetab Gysi kõiki sakslasi natsideks, naerab nende madala iibe üle ja näitab välja rõõmu sakslaste väljasuremise üle. Gysi ise on juudi päritolu, mistõttu sakslaste väljasuremine teda isiklikult ei puudutaks.