Vastupanu on alanud: Londonis toimub laupäeval meeleavaldus Antifa vastu

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Britid saavutasid Brexiti, nüüd peavad nad suutma ka vasakmässu purustada.

Laupäeval, 13. juunil kell 11 toimub Londonis Whitehallis rahumeelne meeleavaldus, millega protesteeritakse politseinike massiliste ründamiste, monumentide lammutamise ja Antifa terroristide mässu vastu.

Liikumine #AllLivesMatter #FightBack teatas, et see on vastus Antifa külvatavale anarhiale ja meeleavaldusele on oodatud kõik, sõltumata rassist, usust ja teistest orientatsioonidest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Protest loodab tasakaalustada kurjategija George Floydi surma kallutatud kajastust ning seista vastu Antifa mõju suurenemisele Suurbritannia ühiskonnas.

Briti poliitaktivist Tommy Robinson on lubanud koos oma mõttekaaslastega asuda eeloleval nädalavahetusel kaitsma Londoni monumente, mille mahavõtmist nõuavad Briti moslemite komitee, Antifa ja BLM, keda toetab Londoni moslemist linnapea Sadiq Khan.

Allikas: Voice of Europe

17 commentsOn Vastupanu on alanud: Londonis toimub laupäeval meeleavaldus Antifa vastu

 • Avatar
  Aleksander

  vaatamata sellele, et vasakääruslasi toetab liberaalne ajakirjanduse ja nö. progressiivne intelligents hakkab varem või hiljem igasugu antifade märtsemine tavakodanikele närvidele käima. Siin liikuvat pilti sellest kuidas USAs on veteranid omaalgatuslikult organiseerunud ja asunud põlvitavate politseinike asemel antifale vastu:

  https://www.facebook.com/dimonya/videos/2821419881289480/

 • Avatar

  On täiesti ilmne, et mida rohkem antifa märatseb ja vägivalda tarvitab, seda rohkem kahju sellest liberaalidele tekib. Nad kaotavad ära suure osa võimalikest valijatest, kes ongi natuke pehmema loomusega ja soovivad ka tegelikkuses inimkonda paremaks muuta. Liberaalide aktiivne ja suunda näitav osa on ju tegelikult äärmiselt vähearvukas. Kui nad suudavad oma joovastuses viia asja nii kaugele, et ka peale konservatiimsema ilmavaatega inimeste hulgas tekib nende tegevusega rahulolematus siis on see ka nende lõpp. Nii, et ärme sega nende toimetusi ja ootame kuni vaenlase laip ise meist mööda ujub!

 • Avatar

  Natuke siis ka antifast – USA Seattle linnas vallutasid antifalased ja nendega assotsieerunud isikud mitu linna kvartalit kus olid nii politsei maja kui ka linnavalitsus. Kohale tulnud kodutud – hea elu lootuses – aitasid kaasa, et isehakanud “vaba tsooni” elutegevuseks nii vajalik toit on juba otsas ja sealsed aktivistid nõuavad lisa. Isegi oma languses jäävad nad pretsnioonikaks ja nõuad nn vegan (vanas indiaani keeles tähendab see sõna “halb jahimees”) toitu ja soja solki.
  https://www.perfectunion.com/vb/news-political-forum/209300-antifa-occupies-seattle-city-hall-sends-out-call-soy.html

  Aga natuke ka ajaloost – käesoleva aja sündmused on pika traditsiooniga sõjad millede jooksul on pangad oma satraapidega proovinud saavutada võimu Inimese ja tegevuse viljade üle. Eriti kirju ja läbinahtav on see sõda retrospektiivis ja eriti Ameerikas. Tutvustan siis ühte episoodi selles sõjas. Antud autor on kirjutan päris mitu raamatud USA ajaloost ja kuigi pole teda sealse kombe kohaselt kohtusse kaevanud nn “valetamise” eest siis tema raamatuid on kindla järjepidevusega tsenseeritud erinevatest allikatest. Aga kohus annab juba AVALIKULT võimaluse ennast kaitsta ja siis kukuvad Sorose ülemuste argumendid kokku.
  https://www.realhistorychannel.org/president-tyler-vs-rothschild-bankers

 • Avatar

  Ei imestaks, kui selle meeleavalduse sõnum saab olema “meie armastame neegreid rohkem kui black lives matter!”

 • Avatar

  Objektiivis on väga põhjalik analüüs, kuidas need terroriorganisatsioonid tekivad ja tegutsevad, väga huvitav, soovitan vaadata. Terve mõistus õnneks on säilinud ka Kirillitsas Eesti saatejuhil ja saates esinejail, olen hakanud järjekindlaks kuulajaks, sest nad on objektiivsed ja pole laetud vihast. Vahet pole, mis vihast. Kiitus ja lugupidamine saatejuhile ja kõigile vähemalt 11.06 saates esinejaile!

 • Avatar

  Aga aastaid on loll rahvas valinud omale juhte kes on riigi taolisse olukorda viinud. Miks nüüd kaasa tunda? Nad saavad seda mida on soovinud. Ja miks osa rahvast kellele taoline olukord ei meeldi vastu ei hakka?

 • Avatar

  Ma elan Londonis.
  Huvi pärast läheks sinna, aga kahtlustades, et seal luuravad ka tühjade südametega vaenulikud ning rassistlikud inimesed, siis järgi mõeldes väga ikka ei kipu ka, eriti kui keegi vikerkaarevärviline mul ootamatult pea veriseks lööks, noaga ründaks vms. Ja seda lihtsalt sellel põhjusel, et tal on tühi süda.
  Nad on juba päris palju süütuid inimesi ära tapnud.

  Igaljuhul jälgin teemat.

  • Avatar

   @AK – kas oleks palju palutud, et põikaksid läbi ka Buckinghami palee juurest ja teeksid paar pilti?
   Kolm detaili oleks eriti huvitavad kuna netis on info vastukäiv ja puudulik.
   1. Kes antud hetkel palee ees valvavad – kas “karumütsis punakuued” või keegi muu?
   2. Väravast ka üks pilt – kas vapp on mõlemal kilbil või on midagi puudu?
   3. Kui vähegi võimalik siis zoomida aknaid – mis paistab kohe klaasi taga?

   Kui saad siis jagaksid ka kogemusi/pilte siin, Tänan

 • Avatar
  satanisgod.org

  Briti poliitiline olukord on suht lootusetu, peamister on Johnson, kellel on juudi vanaema ja kes pole midagi immigratsiooni peatamiseks teinud, ta tegi seda isegi lihtsamaks kui May ajal. Teine valik on leiboristid eesotsas Keir Starmer-iga, kes on marksistlik sionist kes elab koos juudi naisega. Kuninganna on ka juudi lõust, lisaks on nad juudirabi jeesuse kummardajad, siis veel see tommy robinson kes iisraeli lippudega lehvitab. Ainus enamvähem mõistlik valik oleks Nigel Farage, aga tema toetus on ainult 1 protsenti.

 • Avatar

  Kuningriikides on käes “huvitavad” ajad – Buckinghami väravalt on kadunud monarhide vapp, paleed enam karumütsides punakuued ei valva – uksel/väravas valvab tavaline politseinik ja aknadki on seestpoolt kinni kaetud. Nüüd veel see – arvestades kui palju on seal “etniliselt puuduliku taustaga” elanikke siis kisub sõjaks – “kodu” ei saa ette panna sest need “etniliselt puudulikud” on ju kõik vallutajad. Nagu teisedki sellised Euroopas. Aga tore, et kohalikud üritavad oma kodumaad kaitsta ja tagasi vallutada – see Robinson on särtsakas poiss…

  • Avatar

   Need inimesed (vallutajad) suures osas on tänu koloniaalvallutustele siiski Briti kodanikud. Peab jääma normaalseks oma väljendustes, aga mälestusmärkide mahavõtmine, märatsemine jm on muidugi selge terror ja selle vastu peab otsustavalt astuma/tegutsema. See on kindlasti esialgu mõistlik näidata, et kõik ei arva nii ja loodan südamest, et sinna koguneb märkimisväärne hulk rahvast.

   • Avatar

    @Taara – mõned kindlasti on – eriti neist kas saabusid 1960/70 ja varem.
    Alates nii 1980 on saabunud vaid muu maailma saast ja vallutajad.

 • Avatar

  Õige ja ärge unustage mida need raiped korda on saatnud—vastake samaga. Marksistlik—soroslik rämps koos Londoni linnapeaga, prügilasse koheselt.

 • Avatar

  Tommy Robinson võib jälle trellide taha sattuda. On peaaegu kindel, et Antifa märatsejad jt provokaatorid on kohal. See on nende võimalus raha teenida, midagi ei tehta niisama.

 • Avatar
  Tõnis Siim

  21.saj. Läänemaailma on vallutanud sorosfashismi-rassismi kameeleonivärvi katk, mis pole vähem vastik ja inim- ning loodusvaenulik nähtus kui oli seda kunagine Hitleri fašismi pruun katk – Läänemaailma ühiskondade avamine naha eemaldamise meetodiga, põlisrahvaste-europiidide ja nende maailma rahvastiku jaoks unikaalse genofondi hävitamine assimileerimissurma põhjustamise tagajärjel.
  21.saj. antifa võitlus (TÕELINE ANTIFA, MITTE LIBAANTIFA) tähendab vastupanuvõitlust inim- ja loodusvaenulikule sorosfashismile-rassismile ning sellest ideoloogiast lähtuvale inim- ning loodusvaenulikule reaalpoliitikale.
  Sorosfashistide-rassistide ja sh eurohungveipingide tegutsemise eesmärk: põlisrahvasteta (ülerahvastatud-populatsiooniplahvatuste-väljakurnatud biotoopide piirkondade rändrahvaste-kolonistidega assimileeritud põlisrahvastega), rahvusteta, europiidideta, rahatotalitaristliku-plutokraatliku, ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud Euroopa, Läänemere regiooni ja sh estenfrei (eestivaba, eestlasteta) Eesti, europiidideta Põhja-Ameerika (USA. Canada) ülesehitamine võimalikult lühikese ajaga, juba 21. saj. lõpuks. Kättemaksuks ja karistuseks holokausti eest?

  • Avatar

   Soros on juut. Igasugused haiged fantaasiad katkudest, rassismidest ja fashismidest on seal juures ülearused.

 • Avatar

  Tervemõistlikkuse eest tasub tõesti võidelda, ja see vandalistlik, lammutav märatsemine peatada. Liikumine, mis teeb mitmekordse sadistliku kurjategija oma iidoliks (näit. üks tema kuritegudest oli röövimise käigus oma rassist last ootava naise sihtimine kõhtu) on täiesti hirmus. Keegi peab ju nendele selgeks tegema,et kuritegevuslik märatsemine, mille käigus tapeti nii oma rassi inimesi kui vigastati kümneid, ei ole mitte mingil ettekäändel ega eesmärkidel aksepteeritav.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused